• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 4x4

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ovi novi ne valjaju kaj su tvornički, a ovi kaj su predelavani su problem jer to nemreš legalizirati..... a i sve skupa to je na kraju ništ. jednostavno nema snage da to sve skupa pokrene kad negde zakopča.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Teži je nekih 200+ kila. Samo su kotači premali. Da su bar 7,50-16 a ne 6,00-16.
Prednja je kolijevka loše izvedena, kao i na 549...
 
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
To je 539 samo suženi vinogradar sa smješnim prednjim mostom, kao da su ga radili Kolek i Bolek ili bolje oni iz AETO...
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prijatelju to se ne ispalti, imaš temu baš o tome, zakaj bi to radio?


 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Mislim da ne, a ako i radi pitanje je dali bi ti to mogel platiti. Možda i bi ali taj zahvat ako nekome plačaš premašuje vrednost traktora. I kolko ja znam to niko ne radi legalno pa poslje imaš samo probleme.

To ako radiš za svoju dušu i iz gušta se može napraviti ali moraš sam raditi i biti svjestan da ga možeš samo doma uglavnom gledati i čuvati.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
Zanimljivo...nema špere!?
susjed ima 546 sa tvorničkom kabinom i na njemu tvornički nema poluge za uključivanje špere, a špera je možda čak i ugrađena u trubu

i kotači prednji su 5×15
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
U našem kraju imaju dva 539 koji su slagani u Sloveniji, uredni su registrirani i ljudi rade s njima. Jedan je čak uslužno dosta radio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh