• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Pa bogami tak izgleda...al kud ga sa zetorom uspoređuješ...nemrem ga smislit.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Tino praznog hoda tu ima pola kruga i jos kad IMT-u pustis volan njemu na volju on se sam omota pomalo tako da dobijes ovo sto si ti snimio. Moze se ovako motati puni anslag i kad je roto kosa zakacena,ali u brdu,onda je bolji od i jednog serva.
Newholland ovo ne prolazi na IMT, u ostalom ne znam Tino sto bi se bakcao sa ovim stvarima kad je i ovaj mjenjac pristupacan. Svakako ga ne mozes saltat kao auto.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Kod mene baš nije tako lagan volan,mada je komplet prednji kraj uredjen i sve se redovno podmazuje pa tako i kućište volana,krajnice su nove isto i gume prednje nove i uvje prepumpane,, tino priznaj da ideš u teretanu
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Htio bih na svog IMT-a 533 stavit prednji utovarivač. Treba mi za suhe rolo bale ali i za čišćenje štala zbog toga što je okretan i nije velik. Pošto on nema hidraulični volan mislio sam mu napravit uteg od jedno 300 kg na zadnji kraj. Sad me zanima jel bi to funkcioniralo i kak?
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Zavisi kak imaš JAKI kažiprst ....Neki se motaju da je to čudo jedno,zavisi koji model imaš lakomotajuči ili obični ,ovi lakomotajuči su se radili za tržište središnje afrike ,-večinom nastanjeno BUŠMANIMA,,,e ak si na takvog naletel ,,onda nemaš brige,,!
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Htio bih na svog IMT-a 533 stavit prednji utovarivač. Treba mi za suhe rolo bale ali i za čišćenje štala zbog toga što je okretan i nije velik. Pošto on nema hidraulični volan mislio sam mu napravit uteg od jedno 300 kg na zadnji kraj. Sad me zanima jel bi to funkcioniralo i kak?

Ti mislis jel bi se lakse motao ako ima uteg od pozadi? Ne bi, a jel bi mogao s njim cistiti , da bi, jel ima jedan kod nas i godinama cisti s njime.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Pa mislim kad bi napravio protuuteg da bi rasteretio prednji kraj, bojim se da se nebi raskolio na pola!
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Moj frekan se mota isto lagano a i ujakov isto tak. Ne vidim zakaj bi volan moral biti tvrd da moraš biti ko lucki radnik kad motaš.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa bogami tak izgleda...al kud ga sa zetorom uspoređuješ...nemrem ga smislit.

Tino slažem se sa tobom a kak imam dva zetora a jednog IMT-a i ja IMT-a nemrem smislit :icon_lol:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
zakaj svi Tineka zaj...avate? Pa bude i on jenput probal nekaj boljega.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Hahahaha nejdem u teretanu :biggrin:

Pola kruga lufta nije sigurno,ko ne vjeruje traktor je doma ,ko voli nek izvoli...

A kaj se tice isprobavanja,nisam samo IMT vozil...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Pa bogami tak izgleda...al kud ga sa zetorom uspoređuješ...nemrem ga smislit.

Ne možeš ga smisliti, kad je opaka konkurencija.. Čak i više, ne mogu se oni uspoređivati :icon_jook:
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
ja sam već negdje napisao to a napisat ću opet,čemu ta prepucavanja moj je tata jači o tvoga i ostala sranja,svako tko ima traktor ima ga da radi sa njim a ne da se voza po cesti i njemu je on naj bolji jer mu uradi sve što treba tako i meni moj ferguson jest da se kvari i da bi valjao veći al on to sve zasad uradi bez problema..govorite o iskustvima s traktorima jer smo zato tu..zetor ovo zetor ono imt ovaki imt onaki,svi bi mi bili najsretniji da vozimo nove fendove mada bi se i onda prepucavali pretpostavljaž
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
( . . . )
svi bi mi bili najsretniji da vozimo nove fendove mada bi se i onda prepucavali pretpostavljaž

Ne bi, ja bi John Deere :D::D:

Imam svog didicu, malo zemlje, sve odradi više-manje bez problema, nekada se pokvari, hvala Bogu ni skoro ništa veliko, ali eto, da bi moglo nešta bolje, kako da ne? Tko ne bi volio traktor da đojstikom i klimom? Ali, situacija je takva kakva je...

Moj je tata jači od tvoga, uvijek je toga bilo, ima i biti će... Ne može se protiv toga.

Jedini je problem što si netko ne može priznati da njegov traktor/auto/avion/vlak nešto ne može...

Uvijek ću priznati da moj traktor ne može ako znam da ne može, ali ako me netko uvjerava da ne može, a ja to učinio, e neš kolega!
 

Najnoviji postovi

Na vrh