• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sam stavil treču pvp i bog zna koje dize (curelo gorivo na iberlafima riješeno) i konačno kao dobro danas opet jedna diza ma svaki tjedan nekaj a opet nekak se kotura !!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bio jucer treci put kod servisera covijek ne vjeruje da ne sljaka veli iznutra pumpa izgleda odlicno regulator ko suza na stroju mirna nema vibracija nikakvih mirna da mirnije nemre bit sve kak mora bit pumpa 100 od 100 ali na traktoru danas slozena on se opet zaletava ima da ga metnem u top i posaljem nazat u tvornicu di je slozen!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Mene je cisto strah izvaditi dizne i nositi ih na provjeru, ako koja i ne valja, da se stave i druge i da se sve namjesti kako treba mozda bude jos gorje nego kaj je sad..
Kakvo je to vrijeme doslo, da se moramo bojati novih djelova i opcenito novih stvari..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ja sam stavil treču pvp i bog zna koje dize (curelo gorivo na iberlafima riješeno) i konačno kao dobro danas opet jedna diza ma svaki tjedan nekaj a opet nekak se kotura !!
:(giggle)::(giggle)::(giggle):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=MXvpwhAG26Y[/YT]
Bio jucer treci put kod servisera covijek ne vjeruje da ne sljaka veli iznutra pumpa izgleda odlicno regulator ko suza na stroju mirna nema vibracija nikakvih mirna da mirnije nemre bit sve kak mora bit pumpa 100 od 100 ali na traktoru danas slozena on se opet zaletava ima da ga metnem u top i posaljem nazat u tvornicu di je slozen!!
Bučo, digni dize kak sam ti rekel, još ti jedino to preostaje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sutra cu vidit jos serviserom sta cemo kako cemo pa cemo vidit jer i dize su bile jucer s pumpama kod njega sve sam mu nosio!!
@zokii sta se moze kupi se na kilu sta ne ne!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Stvarno tek sad sam tekst pročital :(rofl): :(y):

Mislim da vredi te novce
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ako bi odgovarala od tafe traktora pumpa na imt bilo bi bolje jer vidio sam ona na sebi ima ac pumpu ko zetor to mi se vise svida al necu kupovat drugu sad sam vec doktoriro skidanje i stavljanje pumpe raskomadam ga samo tak i slozim:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kad nije pod opterecenjem vise od pola gasa do ful gasa kad mu ga drzis mirno zaletava se a na leru radi super dima jako malo baci pali na zubu!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Bučo nisam skužil baš tvoj odgovor,ali ako se zaletava na leru to bi se dalo riješiti na licu mjesta ili nosi majstoru dok ne napravi kak treba ili mjenjaj majstora...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
On se zaletava samo otprilike 1800okretaja do ful gasa kad ga drzis mirno na tom gasu danas sam se dogovorio radit cu do zime tak onda cemo u zimi slagat i jos neke sitnice rijesavat po traktoru imam video rada motora samo neznam ga ubacit da se vidi imam i jedan od prije di je jos jace se zaletavo!!
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
moj 533 je iz '80 i stari kaže da je koštao 12000 maraka, a da je isto toliko koštao i novi stojadin u to vrijeme, a da je 539 bio bezobrazno skuplji
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
željkec, zanimljivo. Jel se možda sjećaš cijene za još koji traktor koji se mogel kupiti. Treba uzeti u obzir i carine za uvozne marke, a to je otprilike još jedna vrijednost. Tih godina Vw 1300 je koštala 3800 Dem, a Alfa Sud 13000Dem+carina
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Je nego....sa IMTeom si bil jako sretan kaj si nakon nekoliko mjeseci dobil bar volan u ruke.:icon_weed:...da ne spominjem špere, kompresore, utege, remenice i kuke..doduše, dosta toga je zavisilo kak si si bil "dobar" sa trgovcem. Moje deda dok je kupoval 80te 539, kad je trgovcu pokazal Marke, dobil je već zakaparen traktor odmah u ruke.
 

Najnoviji postovi

Na vrh