• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
onda podmazi sic ponekad...moj ljulja mojih 80 kila lepo gore dole i uzivam :)
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Čemu uopće rasprava kad se novi 539 nemože kod nas ni kupit ni uvest???

Ne znam dali se može kod nas kupiti ali bio je izložen u Gudovcu na sajmu 2013, godine.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Ne znam dali se može kod nas kupiti ali bio je izložen u Gudovcu na sajmu 2013, godine.
Mislim da mora udovoljavat euro 3 normu po pitanju ispušnih plinova od kako smo postali članica EU. Jedini IMT koji udovoljava te norme je model 550.11
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Ja bih kolegi preporucio YTO 454 umjesto 539,ako covjek hoce nov traktor da kupuje. Kod nas je razlika u cijeni oko 500 €. A traktori razlika kao nebo i zemlja,plus sto je jaci i ima prednju vucu,hidro volan.....,radjen po Fiatovoj tehnologiji.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
suvišnim žmigavcima i znakom od mercedesa ga je uspio izuzetno poružniti, ali daljinsko paljenje je dobra fora :icon_smile:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
To je već bilo spomenuto u nekoj temi.
Čemu služi daljinsko paljenje? Tome da si traktor sam otpre vrata od garaže dok izlazi van na dvorište. A zvijezda mu služi da zaštiti haubu pri tome :D:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja bi rekel da netko cuci pod traktorom,pali ga i daje zmigavce.
A daljinsko paljenje bi meni dosta put dobro doslo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Stari je to video, ali ko zna kak dugo budu baterije na daljincu držale kad malo pozimi :(giggle):
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Da li je ovaj pritisak ulja uredu na mom 533? Ulje u motoru i filter su friski...
Hladni traktor na leru:
2u46gw6.jpg

Hladni trakor na gasu (2100okretaja):
qzogwp.jpg

Topli traktor na leru:
3343cyg.jpg

Topli trakor na gasu (2100okretaja):
jac6wx.jpg
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ler je po mojem uhu malo preniski. Na vuri je najmanje 400o/min, i kad je traktor na leru, kazaljka opce ne mrda. Tak da je ler ispod toga, al tak je vec par godina, od kad je motor presel generalku. A radi svake godine kompletnu obradu 5ha vlastite zemlje i pobere cca 20 hektara kuruze usluzno v klipu.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ler je po mojem uhu malo preniski. Na vuri je najmanje 400o/min, i kad je traktor na leru, kazaljka opce ne mrda. Tak da je ler ispod toga, al tak je vec par godina, od kad je motor presel generalku. A radi svake godine kompletnu obradu 5ha vlastite zemlje i pobere cca 20 hektara kuruze usluzno v klipu.

To ti je sve odlicno, kak i treba biti. Ler ti je isto ko i meni...
 

Najnoviji postovi

Na vrh