• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nekak sam prekrizil speru na fergiju... Već treći pit ne radi na braticevom 539...

I još na 2 fergija izbacuje...

Meni je ne treba, jer se ne dovodim u situaciju da mi treba, hahahaha

Zezambse malo, spera super dođe, al ja mogu bez nje, već sam se iskolal, samo treba kocniceno drzavat u dobroj formi...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ako je ona debela špera ta mora dobro delat a ona ko pedala kaj izgleda je gov*o. To niš ne valja.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Eto, mali je zaradio iljadu eura, i castim ga servisom i dogradnjom... Kad opet zaradi koju kunu možda i debelu speru ugradim... Mada bi radije kabinu dovrsio i ugradio dobar mp3 usb radio sa dobrim zvučnicima, da mi putovanja do voćnjaka ugodnije prođu, hehehe
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Kad stavis radio javi nam kakav je zvuk :(grin):

Ja kad sam frezal sa 540 uzel sam i slušalice sobom i ja to pristekam i nisam ni pipca čul kolka je buka:icon_madu:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Loša kabina pajdo, loša...
U radu se neće ni kod mene nis čut kad malcer lamata ko sivonja,, ali u voznji po cesti normalno pricam na mobitel, samo smanjim okretanje na 1400, taknda ne vidim razloga da se mjuza ne bu cula :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja u zetoru imam radio i 4 zvucnika i kad je na pola ili vise gasa motor,moram fest pojacat da bi ga cul,a onda je i dosta buke.
Ako budes kupoval radio kupi bez cd,uzmi sa usb-om.
Cd bu preskakal vecinom.
Ovak mozes bez brige,usb unutra i deri.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,181
Ja imam sa Usb-om. I to Pioneera. I bude dvije godine i izgori, evo već drugi mi je gotov u 6245. Koji sad uzeti??
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ja u zetoru imam radio i 4 zvucnika i kad je na pola ili vise gasa motor,moram fest pojacat da bi ga cul,a onda je i dosta buke.
Ako budes kupoval radio kupi bez cd,uzmi sa usb-om.
Cd bu preskakal vecinom.
Ovak mozes bez brige,usb unutra i deri.
To i je plan, samo usb... CD nema smisla pored takvih vibracija...

A moja kabina Orašje je "dodelana"....
Stakla imaju nove gume, imam sva 4 amortizera kabine, blatobrani sinod 1,5mm debelog pocincanog lima ručno oblikovani i ojacani, krov je 1mm isto pocincani lim, ojacan krizno...

Tako da ne zvoni nis u kabini u usporedbi sa nekim drugim kabinama u kojima sam se vozio...

Nasao kuciste u lokalnom dućanu, 600 kn će me doć to veselje, i lamela za kardan je 270 ... Ima i neku jeftiniju...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tvoja kabina je onda jako dobra i cvrsta.svaka cast.
Zovi u autopoljostroj pa vidi koliko su kod njih djelovi.
Ili pejica u zg.
http://www.auto-pejic.hr/
@Zetorproksima90 ja sam svoj radio kupio u elipsu u zg mislim da je bil oko 250knili 300kn.
Za sada radi super nemam nikakvih problema.
Radio ima svoj osigurac svoj pa provjeri da nije izgorio?
Jesi kaj vario na traktoru nedavno ili prao kabinu miniwasem?
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
autopoljostroj - 980kn - dostava sljedeci tjedan u srijedu
GOMA d.o.o. - 600kn - dostava sutra...

traktor je na pola kod majstora u garazi, pa mi je bitno kaj prije doc do tog dijela
samo mi nije jasan ovaj nesrazmjer u cjenama, vjerojatno opet, tursko indijska oporba il kaj vec....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da tu ima svasta,dobra,losa indija,turska,srbija,pa si vidi di ko kaj ima i po kojoj cjeni,sam odluci kaj ces i koliko je hitno ustvari?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,181
Tvoja kabina je onda jako dobra i cvrsta.svaka cast.
Zovi u autopoljostroj pa vidi koliko su kod njih djelovi.
Ili pejica u zg.
http://www.auto-pejic.hr/
@Zetorproksima90 ja sam svoj radio kupio u elipsu u zg mislim da je bil oko 250knili 300kn.
Za sada radi super nemam nikakvih problema.
Radio ima svoj osigurac svoj pa provjeri da nije izgorio?
Jesi kaj vario na traktoru nedavno ili prao kabinu miniwasem?
Prošli mi je bio otišao od vode, a ovaj izgleda od vibracija i prašine.. I ja sam uzimao u elipsu i plaćao po 700-800 kn.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,768
Ja sam uzimao u elipsu prije 3 god Denver sa usb i memorijskom karticom za 300 kn i radi bez greške. Nedavno sam ih vidio i po trgovačkim centrima a ima i na njuškalu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
E meni treba neki radio jeftini...imam u autu još iz našeg jugića stari phillips na kazete :icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh