• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
imam potpuno novi puž volana.....čudno počeo volan raditi, pa sam uzeo, ako zatreba i nakraju opet počeo dobro raditi i tako ostalo......
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ako ti je baš hitno, mogu ti ponuditi......ako budem svog radio, onda ću sve komplet uraditi, od limarije, upravljača, motora.......a još neznam što ću s njim......
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Neznam ni šta bi sve trebo mjenjat, jel curi mi ulje tamo di su spone, imam lufta skoro pola kruga i desni točak mi šeta kad naiđem na rupu
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prvo provjeri vanjske luftove,ruke,krajnike,rukavce,ležajeve kotača,tek onda kad si rješio da nema vani lufta a i dalje volan ima praznog hoda ideš rjesavat kućište volana...
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Tak imtak mi curi ulje iz kučišta sa strane a i oba dva točka mi šetaju, prvo desni pa tek onda ljevi a kad stavim noge na spone, onda nešeta, koliko bi me od prilike koštalo sređivanje kučišta i sveg ostalog
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Za ovo vani racunaj da sve sredis i da valja od 1000-1300kn ovisi di kupuješ,a kućište neznam točnu cifru,muha bu bolje znak,al opet ovisi kaj mjenjas,a kaj piksiras i tokaris...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To trebaš ti vidjet,ako nije jako razlohano,promjenis semeringe i ulje,ali prvo vidi sve luftove vani,jer kaj ti vrijedi kupit novo kućište volana a krajnici i ruke imaju lufta pa opet seta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Za popravak kučišta volana pripremiš 2 tisuče pa se onda primiš posla.
Tvoj problem je sigurno u kučištu volana.

KUčište volana se mjenja jedino kad ovak izgleda.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Sinek Tinek, kad bu tvoj Ferac imal vur kolko je ovaj sa slike složil i tebi možda uspije polomiti kučište volana
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možda poravnaval trupce sa prednjim kotačima Zetor to odradi bez problema a Imt-u puca kučište .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naš stari 540 (prodan je) je poravnal trupcov i trupcov pa nije nikad puklo kučište volana.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Kod mene su na 539 samo pucali sarafi naprijed na onoj stangi sto ide sa mjenjaca na prednji mosta,a nikada kuciste (nemam pojma kako se to zove,valjda ce te razumjeti). Pregurao je i poravnao trupaca koliko bog sami zna
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Nije, zadnjih par godina samo lagani radovi, ali prije toga :(sweat):
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Kad ti trupac koji si dovuko smeta na putu, onda ga guraš prvim kotačem u stranu, ili da ih poravnaš...
 

Najnoviji postovi

Na vrh