• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
977
meni je prosle godine na imt 549 puklo kuciste bas kao tu na slici...isao sam sumom nisam dobro drzao volan tocak je uletio u kanal i naglo smotao spone tako mi je puklo kuciste...ja sam svoje platio 650kuna stim da sam sve svoje djelove puzeve kugle itd prebacio u novo kuciste....do sada je sve ok,,5 puta godisnje naspem u njega hidraulicnog ulja i to je to
 

cz99

Novi član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
11
Pozdravljam sve prisutne, kupio sam nedavno 539 i izuzetno sam zadovoljan,ali nemam nikakav tehnički priručnik za njega, jel ima možda netko na kompjuteru pa da mi ga proslijedi putem maila: mamamina79@gmail.com, hvala unaprijed :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Za popravak kučišta volana pripremiš 2 tisuče pa se onda primiš posla.
Tvoj problem je sigurno u kučištu volana.

KUčište volana se mjenja jedino kad ovak izgleda.


o,da, i meni se to dogodilo na 542...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,417
To kućište je puklo jer nema prljavštine, masti i ulja koja to sve drži na okupu.
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Kako na imt 533 spojiti traktometar? imam novu sajlu i sve ali kad skinem onaj cep gdje se navrce sajla nema prikljucak nego samo ravno unutar koliko sam mogao zakljuciti opipavanjem... Sta tu nedostaje i moze li se to kako napraviti?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima rupa (šlic u bregastoj ) i u nju ide sajla ak se dobro sječam 533 nema pinjona .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
E sad ga fučkaj kam njemu nejde?
Na nastavku bregaste (koji ujedno služi i kao pumpica za AC) je možda pukla nekad sajla pa nejde.
Na satu isto tak je moguče.
Trebalo bi ogledavati, a ne opipavati
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Pokusavao sam ubaciti sajlu ali ne ide, nema nista samo ravno nikakve rupe nema jbg...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Najvjerojatnije je pukla sajla unutra pa je ostal komad.
Probaj s nečim isčačkati, a ako nejde sklineš AC pumpu i onaj njen nosač koji je na tri vijka M6 pa vidiš šta i kako dalje.
Ili čekaj dok dođe vreme za izmjenu lamele, onda bude pristupačnije.
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
video-2014-12-23-23-18-2.jpg

tesko je slikati a i masno je unutar pa sve sija jos sam slikao po mraku pa blic zeza

video-2014-12-23-23-18-2.jpg


Slabo se vidi ali vidi se da nema rupe
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,429
Na 539 mi mali kvasi gorivo na onoj polugi od gašenja na boš pumpi. Dali bi dotezanje onoga šarafića šta pomoglo ili da ostavim kako je?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Od dotezanja ništa, samo zamjena O-ringa pomaže.
 

tomislav67d

Novi član
Tu od
10 Sij 2015
Poruka
9
imt 533

pozdrav,novi sam na forumu:(sweat):Evo pitanja.Kupio sam imt533 koji je bio registriran do 2007 g.uredno je odjavljen ali u rubriku broj šasije upisan je broj motora a ne broj sa pločice.Kupljen je od prvog vlasnika i traktor je očuvan.Pa ako netko zna šta dalje...:(sweat):
 

Najnoviji postovi

Na vrh