• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Nisam do sad. Danas sam sipo malo ulja, samo neznam kolko treba tačno nasuti ulja u bosh pumpu. A jel mogu ja to ikako naštelovati ventile il to sve mora majstor raditi?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,181
Mani se ti ključeva, sem onog za paljenje.
Sudeći po tvojim pitanjima nije to za tebe. Pusti majstora da ti to odradi za par novčića jer bi moglo biti više štete nego koristiti.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma moras kod majstora i ne kosta to mozda 50 do 100 kn ako je sve u redu nema tu 10-15 min posla sve skupa,,,
pola sata maximalno ako su ulosci u redu,,,

ulje sipas tamo na otvoru kad skines poklopac a dovoljno je kad ti na onu cjevcicu sastrane potece ulje umjesto nafte,,,

usput kad je tako otvoreno pogledas i da nije koji element zapekao a to se zna desiti ako se pumpa podmazuje samo sa gorivom,,,
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Uredu je znači za to mi samo treba majstor. A dali bi moglo biti još šta osim dizna i tih ventila, jer on upali na guranje a neće na kljuc nikako samo vergla, pa jel ima još neka caka što bi ga moglo zafrkavat pa nece da upali, a i kad upali na guranje trokira na manjem gasu pa možda ima još nešto
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A jbte moguce je sve nabrojeno,,,
dakle ako trokira mozda je otisao ulozak dizne, moguce i da je nosac los pa zajebava na malom gasu, moguce je i da je zastekao element u pumpi zato sam ti i rekao da ga zaverglas da vidis rade li sva tri,,,
moguce je i da klackalice nisu tocno nastelane, garez na ventilima, losa kompresija radi toga ili je moguce i da je pukla koja karika zato treba izmjeriti kompresiju,,,
mozda cijela pumpa treba na remont,,,

zato sam i napisao da krenes linijom manjeg otpora i najnizih cijena popravaka,,,
 

tomislav67d

Novi član
Tu od
10 Sij 2015
Poruka
9
Uredu je znači za to mi samo treba majstor. A dali bi moglo biti još šta osim dizna i tih ventila, jer on upali na guranje a neće na kljuc nikako samo vergla, pa jel ima još neka caka što bi ga moglo zafrkavat pa nece da upali, a i kad upali na guranje trokira na manjem gasu pa možda ima još nešto
Sory šta upadam u temu,nisi napisao dali ti motor lupa na leru,kakav ti je nivo ulja u karteru,dali gubi vodu kakve je boje dim..
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
@AMIR1

Odpoji dize, skini dolje, spoji na lajtunge i neka netko zavergla. Moraju bacat finu maglu. Ako kapaju, cure, sline nevaljaju kreni od njih, to te nekošta ništa.


Kuda spojit izvod hidraulike na 539, i kako to onda funcionira? Čitajuči temu našao sam samo da se prvo poluge moraju dič do kraja tek onda ulje krene na izvod. Moželi netko detaljnije objasnit? Hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,181
Čim je to crklo u radu uz trokiranje to nije do dizi i ventila.
On kad upali radi dok ima nafte.

Krenuti od sita u rezervaru pa prema boš pumpi.
Najbolje napojiti direktno.


@ Tomo.
Kiper spajaš na ovaj priključak označen na slici, a možćeš i sastrane na isti kanal.
Taj kiper radi ..... onak za silu.

 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Sory šta upadam u temu,nisi napisao dali ti motor lupa na leru,kakav ti je nivo ulja u karteru,dali gubi vodu kakve je boje dim..

Čuje se ko malo lupetka kad stavis uho sa lijeve strane gdje se nalazi bosh pumpa, nivo ulja je normalan, vodu balo gubi jer je bio puko blok motora pa je zalijepljen al opet se pojavi po koja kap vode, a dim na leru je više bijele boje a kad se doda gasa bude crn što je valjda normalno al opet nisam kakv stručnjak da bih znao
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Membrana AC pumpe, semering PVP i grijač...po meni baš tim redosljedom.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Baš ja gledam ovaj set volana za 539, no nigde ne vidim orbitrol???

Tak da to onda dođe samo pomoćni SERVO volan na 539, nije to čisti hidrulični volan, ali ako je sve dobro zamišljeno moralo bi funkcionirati.
Neznam točni princip rada, ali to se samo doda predpostavljam uz spone pa spone "pobuđuju" cilindar kojii zakreče, neznam točno, bude neko stručniji objasnil!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,181
Nepravilan rad motora i gubitak snage.

Upravo tako, to sa linka je pomočni volan i ne vredi te novce, po mom.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Onda nisu dizne jer motor radi mirno, a i snage ima dovoljno.

Kako znati da curi preko PVP? El moguće što mi curi gorivo na onoj polugici gdje se gasi traktor na pumpi(rotaciona) Da onda curi i gorivo u ulje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,932
Ne. Ta polugica je na poklopcu pumpe.
Gorivo može u ulje samo kad procuri semering na pogonskoj osovini pumpe.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
A već mi je dosadilo mijenjati ulje. Do sada sam mijenjao membrane na Ac pumpi, zadnji puta sam komplet pumpu promijenio, sad opet gledam i ima malo više ulja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh