• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Probaj tekučim metalom, predpostavljam da curi na nitnama klizača lanca.
Vodi računa da u slućaju da klizač otpadne postoji mogućnost havarije, a i dere ti ostatak poklopca bez veze.

Baca mi s druge strane kod kompresora i to na samoj brtvi poklopca
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A KAJ , JOŠ NIJE SEZONA , hauba, kiler , i poklopac dolje ..sredi zatezače i to ..bez brige si onda jedno vrijeme
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
To ćeš morati probavanjem jer je svaki pojedinačno naštiman. Možda se vidi na rupama gdje je opruga habala razliku u odnosu na druge, bar malo.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
ako sam dobro uspio pročitat 3733F408 DY059 A58800/8/2140

Nosač treča rupa ( skroz donja)
Poluga gasa druga (sredina)

Ta pumpa ti i ide mrvicu preko dve i sto okretaja .

@ Baranjac, kaj da ti velim. Najbolje popraviti kak se spada ali za silu moreš zamazati bilo čim pa dok ne otpadne.....
 

bjeli

Novi član
Tu od
11 Velj 2014
Poruka
14
hvala MUHA probam pa javim vjerojatno sutra ili večeras ako nedojdem kasno pozdrav
 

bjeli

Novi član
Tu od
11 Velj 2014
Poruka
14
upravo opro ruke, rastavio pomjerio gore za jednu rupicu(srednja) sve vratio na mjesto i sve radi besprekorno,još jednom hvala svima posebno MUHI pozdrav
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Ništa za "Hvala" se nemože kupit!
Nego čovjeku janjca na motkici, i sira "Kupreškog",
E to je hvala.:biggrin::biggrin::biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Ja zadovoljan i sa hvala, kad dobijem, kad ne, ne, ja opet ispunjen... ima neko ko to prati odozgo ....

Janjac, sir :icon_scratch::icon_scratch: da meni nebu zlo od toga???? A pasalo bi brk omastiti.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Ja zadovoljan i sa hvala, kad dobijem, kad ne, ne, ja opet ispunjen... ima neko ko to prati odozgo ....

Janjac, sir :icon_scratch::icon_scratch: da meni nebu zlo od toga???? A pasalo bi brk omastiti.

E nemože to tak Muhač ionak ima koju kilu viška njemu sir meni janjac makar oko ferca nemam pojma :icon_pray::icon_pray::icon_oak:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Nemože to, pošto je na mom teritoriju (doduše i Muhaćevom) mi ćemo zajedno, pa nek jede i pije svako što mu godi.:(clap)::(wait):
 

bjeli

Novi član
Tu od
11 Velj 2014
Poruka
14
ne držim ovce,ali ako vasput nanese kroz Kupres obavezno se javite uvik se ima štogod pojst i popiti pozdrav
 

frenja

Član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
137
Pozdrav forumasi.
Evo ga kupljen novi zglobni klin, i napravljena nova poteznica. Sad samo treba malo pobrusit i pofarbat da nepohrda bas odma, i malo viskove porezat..
3071c7a7-c176-4ada-b78d-80e48cdea602_zpsnpnqglzl.jpg

5c90d16f-035d-4169-b51f-bdd98fcf78a8_zpsldjyzudi.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
gore , između ušica gdje ide zglobni klin , trebao si staviti puškice tako da je zglobni klin opterečen na odrez a ne savijanje ..ako me razumiješ

možda i ovako izdrži , tj. ne savine se ..ali ovakve stvari profiću uvjek upadnu u oko
 

frenja

Član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
137
Da razmisljao sam i da to stavim, ali nisam imao puskice, a ovo je bio odrezano sa stare fiksne poteznice koja je pukla.Cim nabavim puskice odma idu gote jer stari zglobni klin nisam mogao izvadit, kud se smoto tu je jos i zapeko. Hvala na savijetu svakako.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas cijeli dan se polako igram s tim, krenuo od golog drveta, završio pod krovom kabine :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
To je kabina skoro pa ista kao kod mene?

Ja sam to ovako riješio prije tjedan dana.
cbf3562d40571bc135a66816fe99709c.jpg


I odozad u oba kuta ovako.
d723ac299cc254aca89413f2b0b1842a.jpg



I kod mene je antena na krovu, jer tu gdje je tvoja imam mala svjetla.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Puki, ma upaljač je za rotirku i za transmiter :)

Šima, te kabine su identične, samo je kod tebe deblji krov i iza je zatvorena.
Ne zamaram se ja s tapiciranjem, to je otvorena kabina, po ljetu se i vrata skidaju ako treba, nema smisla tapicirati, bitno da radio igra :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh