• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Ma jooj radio u fergusonu [emoji38] cista glupost imao sam ga 5 dana i isčupao ga van ....dobar je dok je traktor ugašen pa muzika dere ali kad upališ traktor i voziš se sa njim nema nikakve funkcije
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Naravno, pa ga treba odmah izbaciti van, mislim koje razmišljanje da te glava zaboli, ferko radi 100 različitih poslova, nekad se može slušati radio, nekad ne, nekad si raspoložen za muziku, nekad ne...nema razloga da nema radia :)
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ma to je sve pet, lijepo nabaciš čepiće u uši i pojačaš muziku dok ne nadglasa motor pa još maalo. :D

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Nego mene više zanima dali je ko razmišljao o podizanju kabine,pravljenju ravnog poda i kompletno zatvaranje kabine ....naravno dobra izolacija i onda muzika?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Vidio sam tu na forumu jednog 560 tako riješenog i kaže čojk da je jako dobro ispalo samo što je tu jako puno posla.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Pa ovo je drugačija kabina i tiša je nego na takvom kao tvoj, moj je 549DW i malo je bolje zatvorena nego ŠANANA-ina koliko me sjećanje služi.

Ja sam nabavio si i zadnje staklo sada, ono se skida samo kada trpam stajski, pošto onda tu sjednem da mogu upravlja utovarivačem.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj nije laganije nabaviti antifone sa zvučnicima i netreba izolirati kabinu .??
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jesu li ista kućišta diferencijala na 539 i 540? Na oko izgledaju ista...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da nisu nekak mi od 540 liči kao na 560 ,razlika kardan špera no stvarno nisam siguran .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da teško je reći... Daj mi reci dal ti znaš za nekog čovjeka u okolici KŽ koji navodno ima jako puno rabljenih dijelova za IMT?
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Mislim da nisu ista kučišta mislim da je na 540 duže kučište nego na 539
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Hvala na odgovoru.A inače me nešto mučio nije ljepo na leru radio nego su varirali okretaji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh