• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pusti ove prefekcioniste sta pricaju...
Sam kažeš da ne koristiš traktor puno. Ugradi to najjeftinije univerzalno sjedalo i služit će te dugo, osim ako nemas 150 ili više kilograma...
Ja sa 115 kg imam već 4 godine to univerzalno i prije mjesec dana mi je tek pukla jedna od dvije opruge na amortizeru i sad je sjedalo propalo do dolje, vise ne amortizira.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Ma meni je jasno da to nije neko kvalitetno sjedalo, ustvari me zanima kakva je gore ona presvlaka jer se ostalo da i nekako popraviti ali ako je presvlaka loša pa ju moraš tapecirati za 2,3 god onda mi je bolja ona spužva koju sad imam.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Joj kupi taj sic i gotovo,ak se raspadne za par godina kupiš drugi i bok...aj da košta 3000 kn pa je problem ak nije dobar za par godina al 300 i tolke drame radit oko toga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nije problem presvlaka, ako je kabina gore onda bu izdržalo...
Problem je kaj puca dole gde bi se po planu trebal dati štelati ali postoji mogučnost da ga ugradiš na ploču pa se to onda rijeđe događa.
I ostaje problem kaj ti imaš osječaj na tom sicu da buš opal s traktora dole jer se sve frče....

Možda i jesam perfekcionista kak Marko veli ali ako je njemu za Ursusa to dobro, i dobro je za njegovu kičmu nek uživa.

Radije ako imaš njegovo orginal sjedalo malo ga pošvasaj, zamjeni amortizer, oprugu i pretapiciraj i budeš sretnij.
Takvog jednog sam prodal, a sad trenutno imam u remontu jednog Gramera koji je nažalost za tvoj traktor prevelik. Ali kad se složi bude bolji od ovih kopija kaj prodaju po 2 soma kuna.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
@Charlip
Nisu nikakve drame, postavio sam pitanje, koliko znam za to i služi forum.
Tebi ako smetaju takva pitanja, prošeći.
Pitao sam za iskustva onih koji ga imaju dali vrijedi te novce ili da kupim neki skuplji,
ako se brzo raspadne onda je itekako skup jer ga doslovce možeš bacit.
@MUHA
Problem je što imam onaj stari sic na IMT-u, onaj što izgleda kao šljem i dosta je nizak.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ovakvo polovno reparirano si kupi i bude te duralo ohoho.
Ja imam takvo na starom 539 i radi super.
sjedalo-traktore-slika-24598601.jpg
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Dečki nemam s čim baš pohvalit, ali to sjedalo od 300kn,mene izdrži 3-4sezone i nikad ne ode skaj nego popuca sav, a imam kila puno više nego onaj što reče da ima 115kg,a vozi ga i moj stari koji ima oko a125-130kg,a ja sam i teži, tako nemaš se što mislit nego ga kupi i to je to.
Ako imaš priliku kupiti orginal ispravno to je isto dobra investicija.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Najradije bi kupio original sjedalo od IMT-a, promijenio sve da valja i stavio novi tapacirung,
sigurno je izdržljivije i ako ništa drugo lako se zamjeni novim a komplet košta oko 80 kn.
Samo ih slabo ima po oglasima i oni koji jesu kad vidim kako izgledaju.🤮
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
To je ovo sjedalo?
View attachment 25391

Ja sam baš takvo stavio na 539 ove godine jer je staro slično ako ne i isto tom popucalo komplet svo poslije 7 i kusur godina i nije neudobno uopce kak se prica čak sam i zadovoljan s njim jedino me šokiralo kad sam vidio od čega je baza izrađena...
A ljeti po vrućinama se prekrije nekom krpom da sunce ne ubija tapacirung a i ugodnije je, nije ko da si na šporet sjeo kad upeknu vrućine...
 

Najnoviji postovi

Na vrh