• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Trayal nije dobra zato jer će sama od sebe ispucat za 5 godina kolko god malo radio traktor, a s obzirom da je Cultor samo 200 kn skuplji, izdržat će ga barem duplo...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,680
Trayal nije dobra zato jer će sama od sebe ispucat za 5 godina kolko god malo radio traktor, a s obzirom da je Cultor samo 200 kn skuplji, izdržat će ga barem duplo...
Ja mislil da nekaj opasnije.
Evo mojim ide 13-ta godina i imaju takve površinske pukotine. Moje mišljenje je da to ne smeta ništa. Vozim po 4 tone na imt-ejki i ništa, a ova pukotina je već 10 godina (stricu se plug otkopčil i lemeš drito po gumi.
IMG_20200430_182903.jpg
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Kupljenec, te gume budu isle jos 10 let na tvom Imt-u.
A uostalom nemoj ju mijenjati dok god ne pukne skroz.
Ja na traktorima mijenjam gume dok puknu ili se raspadnu skroz.
Evo kako mi izgledaju prve na 539
20200626_213115.jpg

Al dok idu, ne diram ih.
Inace, ja potrosim preko 2000 l nafte godisnje s dva 539.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Kod nas se nemre prejti na tehnickom bez zadnje sajbe, a ne znam sad jel bi bilo problema ako ju nebi imal sad u prometu.
Znam da ju neki skidaju ljeti zbog vrucine pa voze tako.
Ja ju ne skidam nikad, ni ne otvaram ju nikad, jer ne volim prasinu.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,961
Zanimljivo to sa zadnjim šajbama!
Plastična ne može biti, mora biti staklo, a to nitko ne gleda je l: kaljeno, sendvič ili obično???
A obično je oooopaaaasnoooo, ali glavno da se vidi na slici!
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,680
Obično staklo je opasno ko i plexi jer se ne mrvi, i da dozvoljavaju ne bi si to stavil. Stric je jedanput stavil pa sam ja izvadil
 

Najnoviji postovi

Na vrh