• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo složeno, samo pritegnul i za sad je dobro, imam 3 garaže i sve mi pune sa nekim drugim projektima, pa se moral ispred parkirat i pogledat raketu🙃😊👌













Odma i drugu stranu malo dotegnul. 😊
Nek je raketa spremna💪😂


 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Mislio sam na auspuh kolege Kupljenca, ali da na novim Tafe i Imt su sačuvaj me majko.
Kod nas je došlo par novih Tafe 45 narančastih pa kažu da su tromiji, valjda zbog euro norme.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kak da najbezbolnije operem kiler? Škakljibo je znam al nebi ga htel zbušiti.
I kolko ulja ide u motor sa filterima i koje ulje u 539?
Pa ak mjenjam ulje koje da kam denem sve bi mjenjal? Ili kaj imam to denem nebitno marka.
Ali kolko ulja kam ide?
IMG_20200620_131156.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Fala ti, bum ga zemenil jer neznam kad je to tast menjal, ja ga zamjenim da znam na čemu sam, a kiler sam zvodom i šlaufom opral i dobro je, vidi se prek na prek.
I usput sve podmazal.
Htel bi da me služi još dugo, bolje meni netreba.
A i za drugoga nemam. IMG_20200620_140109.jpg IMG_20200620_140404.jpg IMG_20200620_140423.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Šlauf i voda su zakon za te stare hladnjake. Mada, ja uvijek perem minivašom jer ako je negde u banani bolje da ga minivaš sahrani nego da nemarnom vlasniku lagano slini voda pa se na to prašina skuplja i onda hladnjak više nema funkcije i to je onda sto problema.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
To si mogao da vidis i bez skidanja a videlo se i sa slike jer ne moze lezaj odjednom da dobije toliko lufta koji ce se neutralisati dotezanjem
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nisam mogel videti, na koji način?
A sad je gotovo kupio 2 ležaja i semering novi, al sad mi žao da nisam i maticu novu uzeo, kompresor klime i anlihter novi za taj kotač.
Jer očito se i to mijenja a da neznam😂

Novi legari i mesaring kak veli moj prijatelj.








Specijali alat za finu mehaniku, jako preciznu.

















I to je to😉


 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Još kad bi te vijke na mostu dotegao. Vidi se na slici da su bili popušteni m16. Dignuti na dizalicu na kolijevki (na sredini) i popustiti da se točkovi pod težinom puste pa dotegnuti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh