• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
16
poštovani g muha evo uspio sam naštelati ventile na 533 onako kako ste opisali svi osim jednog su bili pretegnuti ataj jedan je imao jedan mm lufta sad me zanima dali da nosim dizne na ispitivanje ili da odmah kupim uloške i dali se ti novi ulošci onda trebaju štelati inače mi sad traktor puno ljepše radi svi koji dođu kod mene a nešto se razumiju u traktore kažu to je to to je njegov rad tako treba hvala na pomoći

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
814
Ne kupuj dizne ako ne treba. Ako imaš pouzdanoga bošistu on bu to zamjenil sa svojim ulošcima pa bu on i odgovoran ak nekaj ne bu dobro. Ak mu doneseš svoje da ti ugradi more se izmotavati da si si sam kupil nekvalitetne.

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
16
hvala na pomoći imam još jedno pitanje u vezi automata žmigavaca več sam zanijenio par komada onih okrugli rade po par dana da bolje nemože a onda samo prestanu niti ih čuješ da rade kupim drugi on isto tako dali imaju neki bolji hvala

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
17,537
Novi ulošci se trebaju štelati, napravi ka ti je stric rekel.

Automat za žmigavce kupi elektronski (kak se to u narodu veli) ili ti traži u dučanu relej žmigavaca. cca 100 kuna novi i više nema problema. Ili traži po auto otpadima pa kupi tam rabljeni.

vuki696

Novi član
Tu od
4 Kol 2018
Poruka
18
Ovo je nevjerovatno dns sam probao na starom 533 . dakle bez grijaca nije htio uopce palit i onda jucer sasuo ovo (imate na amazonu za narucit) i odradio par sati dns ujutro pali bez grijaca .. prosto sam ocaran. evo i video covjek mjerio pritisak poslije u svakom cilindru rezultati su odlicni.
e da evo i nakon godinu dana jos bolji rezultati

Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh