• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Zakon su mi ljudi koji pod prstima vrše analizu ulja.
Kad u Ferca natočiš novo nakon par krugova motora postaje crno, baš me zanima kaj bi rekel laborant koji nezna da je novo kad bi ga takvog crnog analiziral prstima.
Ko i oni kaj na uho štelaju ventile
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Sad već davne 2011 godine kupili smo ferka s novim 539 motorom. Stavili smo novi sat i eto ga sad u 2021. godini ima 2021 radnih sati..
Većih kvarova nije bilo, nadam se da će tako i ostat sljedećih 10 godina 👍😃😃
 

Prilozi

  • IMG_20210718_125232.jpg
    IMG_20210718_125232.jpg
    49.5 KB · Pregleda: 14

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nije to nikakva ozbiljna analiza niti je to ulje završilo u IMTu. Ja sam se samo šaljivo nastavil na vaše postove i usput se prisjetil jedne anegdote. Staro JDovo ulje stoji u kanti dok je IMT dobil čak INA Super Turbo. Tolko da rasčistimo.
Ma sve pet.
Meni je glupo nalevati pregoreno ulje, tak puno ga nemre potrošiti da bi upropastil gazdu a ako ga zleva okolo po cesti onda bi trebalo rupu zatrditi i problem rešen ;)
 

vuki696

Član
Tu od
4 Kol 2018
Poruka
63
Ma sve pet.
Meni je glupo nalevati pregoreno ulje, tak puno ga nemre potrošiti da bi upropastil gazdu a ako ga zleva okolo po cesti onda bi trebalo rupu zatrditi i problem rešen ;)
Iznenadio bi se ima jedan u drugom selu 549 i neka drva sam uzimao covjek fino 5 l ulja uzme u traktor i gas 5 tura 5 l je nalil isto neko zgoreno ima doma bacva 200 l haha
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Pa je l to ulje, je i onda?
Nekad davno dok je bio radio sa elektronksma (lampaši) imali su utičnicu za antenu i uzemljenje. Liksona za uzemljenje proveo žicu u teglu sa cvijećem. :eek:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Šteta kaj se nemre voziti na pregorenu naftu, i dim bi skupljali 🤭
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Što fali već dve godine nije vidio novo ulje.
Možda na jesen dobije novo.
Ako izdrži krama.
Njih će biti a i nemože se nazvati strojem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh