• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
Ma nema veze, lako to sfrezam. Pa to sad ide glatko
Kaj ga nisi spustil do kolega gliboko kad znaš da raketa to vleče kaj od šale? Nije valjda da šparaš plug ili si v strahu da ga nebu raketa pretrgla? ;)

Je al neznam koju, prvo moram krave nabavit. Ali sad bum ovak ostavil da se zemlja malo oporavi.
Da si nabavil onoga vola iz dežele ve nebi imal problema jer bi on popasel oranje :confused:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Kaj ga nisi spustil do kolega gliboko kad znaš da raketa to vleče kaj od šale? Nije valjda da šparaš plug ili si v strahu da ga nebu raketa pretrgla? ;)
Si ponorel, kak bi ga raketa pretrgla? Jedino se more dogoditi da mu ostane negdje u zemlji pa ga nemre najti! :hahah: i onda dojde domom i veli punici da je s`e pooral, a pluga ni!
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Birajte riječi malo, zaboraveli ste da je i plug IMT, znači da se i on ne dere i ne puca...
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Raketa je poznata ko mali potrosac ,koliko je danas uzela nafte 😂 😂 jel mogao biti rezervoar ?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj ga nisi spustil do kolega gliboko kad znaš da raketa to vleče kaj od šale? Nije valjda da šparaš plug ili si v strahu da ga nebu raketa pretrgla? ;)


Da si nabavil onoga vola iz dežele ve nebi imal problema jer bi on popasel oranje :confused:
Ma nisam siguran kolko sam išel gliboko, ali kak sam videl de koji čokot tak sam malo spusti dublje, velim bitno da sam njih maknul. Ovo sad opet mogu zorat i frezat i bilo kaj. 😉
Si ponorel, kak bi ga raketa pretrgla? Jedino se more dogoditi da mu ostane negdje u zemlji pa ga nemre najti! :hahah: i onda dojde domom i veli punici da je s`e pooral, a pluga ni!
Bez pluga ha? Dobar si dobar😉ma raketa je zakon. 🙂😇
Raketa je poznata ko mali potrosac ,koliko je danas uzela nafte 😂 😂 jel mogao biti rezervoar ?
Eh vidiš nisam se sjetio pogledat kolko je potrošila, ali nije puno, ono je bilo sve treća spora ler gas🙂
Ali kak veli priajtelj @F100666 ona proizvodi gorivo🙂
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ja sam imal 10 i 11 i sada imam 12. sve su dobre. mislim da su 12 ipak najbolje jer ipak imaš onu neku misao dok se vožiš da pod istim gasom ideš malo brže. ove 10 i 11 su bile polovne kaj sam nabavil od susedov i ripne su uglavnom bile nepostoječe tak oda ove "nove" 12 sa ripnama na pola idu odlično. tamo di sam prošle godine bio sa 11 na granici propadanja sada idem fantastično.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,023
ja sam imal 10 i 11 i sada imam 12. sve su dobre. mislim da su 12 ipak najbolje jer ipak imaš onu neku misao dok se vožiš da pod istim gasom ideš malo brže. ove 10 i 11 su bile polovne kaj sam nabavil od susedov i ripne su uglavnom bile nepostoječe tak oda ove "nove" 12 sa ripnama na pola idu odlično. tamo di sam prošle godine bio sa 11 na granici propadanja sada idem fantastično.
ja sam isto umjesto 11 cola stavil takve kakve su i na tvojemu i takve su upisane u knjižicu. Budući sa su veće možda je malo slabiji, ali je zato malo brži. Orem u trećoj sporohodnoj umjesto u prvoj brzoj i to je to. Tvornički su ih isporučivali i sa 11 i sa 12 cola.
Prve su mi 6,50 i pašu se sa zadnjima od 12 cola i tak raketa bolje izgleda. (y)

Ma čitam malo o tim gumama, pa vidim imam više vrsta, reko ak bum kupoval nove da znam. 😉

Evo jedan video od danas. 🙂

Evo, suze mi idu na oči i srce me boli. Takvoga stroja terati po takvome blatu je velika grehota.:cry:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
ja sam isto umjesto 11 cola stavil takve kakve su i na tvojemu i takve su upisane u knjižicu. Budući sa su veće možda je malo slabiji, ali je zato malo brži. Orem u trećoj sporohodnoj umjesto u prvoj brzoj i to je to. Tvornički su ih isporučivali i sa 11 i sa 12 cola.
Prve su mi 6,50 i pašu se sa zadnjima od 12 cola i tak raketa bolje izgleda. (y)
Znači 12 da i ostavim?
Evo, suze mi idu na oči i srce me boli. Takvoga stroja terati po takvome blatu je velika grehota.:cry:
Je i meni, al nemam kud drugde, tu je voda tak kroz celo leto, sutra bum ju valjda opral.
Stari lav 533, 72. godiste i dalje se neda… View attachment 41227 View attachment 41228
Nema labavo💪ima nas, makar smo u manjini ali ima nas kojima su rakete nezamjenjive 🙂👍🍻😳😇🎸
U kojoj oreš?
 

Najnoviji postovi

Na vrh