• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Ma čitam malo o tim gumama, pa vidim imam više vrsta, reko ak bum kupoval nove da znam. 😉

Evo jedan video od danas. 🙂

ovo je jako tužna. 2 brza i ideš (može i trečom kroz tu vodu bez problema samo treba biti zalafan
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
12 guma je preuska, pa prilikom naglog šaltanja iz druge u treću, uslijed previše okretnog momenta, raketa na asfaltu gubi grip i dolazi do nestabilnosti.😆😂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,067
12 guma je preuska, pa prilikom naglog šaltanja iz druge u treću, uslijed previše okretnog momenta, raketa na asfaltu gubi grip i dolazi do nestabilnosti.😆😂
da, točno, primjetil sam da je i u zavojima nestabilan na tim brzinama:hahah:
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
pri tim večim brzinama raspat če se prednji kraj. nisu bez veze na 542 napravili prednji kraj dosta jači.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Baš i nebi rekel da je jači na onom centralnom bolcniču.
Prvo kaj se bu raspalo je diferencijal, ako več nije strgal šarafe
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nema prepreke za nju👍👍👍👍🙂
Pa ljudi delaju 50i više hektara snjom, i nema greške🙂da si još 10 zakopčil ona ide 🙂🍻😉🍺
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Nis dugo niš ispitival za mojega starosjedioca ak uopće i jesam, pa me zanima kod prednjega mosta onaj centralni bolcn ima isto osiguranje od okretanja pomoču šerafa ko na 549 ili neki drugačiji sistem?
I jel potrebno kolijevku skidat jer mi se nekak čini da bi se dala izbit bolcna direkt dok je kolijevka zategnuta za motor?
Moglo bi se reći da je malo poderana piksa 🤭
20211019_204321.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh