• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Šta bi trebalo ovdi biti spojeno?
I još jedno pitanje..kada spajam stop svjetlo mora li biti stalan plus na toj žici,pa onda ide na prekidač i sa prekidača do lampe?
Tu ide masa.
Ti ju trenutno imaš preko vijaka koji drže lampu i preko blatobrana ali bolje je kad je vučena od nekud sa šasije pa na tu stopicu.

Prekidač prekida plus, nažalost
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Opasno spuštanje se odnosi na spuštanje/skakanje sa traktora. Mogel je skočiti i sa kabine to bi bilo još opasnije pogotovo ako bi bilo na glavu. o_O Štručnjak svaka čast.....
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
186
Tu ide masa.
Ti ju trenutno imaš preko vijaka koji drže lampu i preko blatobrana ali bolje je kad je vučena od nekud sa šasije pa na tu stopicu.

Prekidač prekida plus, nažalost
I mislio sam da je masa,probat ću nešt skombinirat pa negdje sa šasije povući.
Imam provučenu žicu ,na njoj je stalni plus probao sam da spojim na stop prekidač i funkcionira al vidit ću koliko dugo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Na tvom mjestu ja to nebi ni ugrađival. Radije bi prodal nekom fanu koji vrši restauraciju i hoče da sve bude orginal.
Vjerujem da bu dobro to platil a tebe budu služile i obične luster kleme.
 

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
83
Na tvom mjestu ja to nebi ni ugrađival. Radije bi prodal nekom fanu koji vrši restauraciju i hoče da sve bude orginal.
Vjerujem da bu dobro to platil a tebe budu služile i obične luster kleme.
imam imt 539 restauriran svaki šaraf original samo mi je ovo još falilo,dugo sam tražio sve dok mi djed nije rekao da je on davno kupio novu ali je nikad nije ugradio
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504

Najnoviji postovi

Na vrh