• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Nikola Laktić

Novi član
Tu od
18 Ruj 2023
Poruka
15
Onak uspit..da li je hladnjak izvana čist..da li zrak koji hladi sače izvana ima protok...trebao bi "vidjeti "kroz hladnjak preko cijele površine.?

Da li kad skineš crijevo gore i dolje voda prolazi slobodno kad staviš šlauf direkt iz pipe.
Da li kad traktor radi vrti vodu preko kilera ..to se vidi kad skineš čep na keleru?

Provjeri sva gumena crijeva da nema listanja iznutra koja bi mogla blokirati cirkulaciju...da nema neki list oraha unutra..miševa ..osa
Sutra stavljam novi hladnjak
Kad je bal,nek je bal
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,070
Žalosno je ako je i kod tebe tak kak veliš, imam drugačije mišljenje o tebi ;)
Muha, de si videl pravoga muza da mirise ko pickica?
Tak i pravi traktor nemre mirisati ko ljubicica...pardon..vanilija ;)
Ta snaga, okretnost, cista sila, svemirska tehnologija....i onda vanilija :):):):)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ma ja u pravu ste. Htel bi videti traktore od pojedinaca koji su komentirali. Pohvalite se ako imate sa čim.
Od nekih sam i videl pa nisam ništ komentiral ako nisam bil očaran viđenim.

Vele da kad ideš k doktoru treba barem čiste gače navuči na sebe ....... Tak i ja više volim kad ne moram za drugim guzicu brisati.
Razlika kod dva vlasnika



 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,342
A kak smo sad došli na neke 533 ili 539? :unsure:
A tak smo se lepe spominjali o smradu, luku, jabukama, boji očiju....ki vrag pak sad o nekim traktorima?:eek:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Bogami je, pošto sam imal priliku za volan držati tvoje i njegovog i omirisati ih sa raznih strana.
Kad vama nije uspelo....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ali kak ta kabina dobro dojde kad si negde daleko od kuće a počme padat kiša🙂
To se slažem...
Al ja sam ti takve, neki bi rekli k******* sreće, mene kiša/pljusak ulovi uvijek kad na 549 skinem vrata ljeti, a u jesen ili po zimi kad su vrata na njemu kiše ni za lijeka 😂

@MUHA teško se hvalit sa strojevima koji imaju prek 7000 sati, neki i preko 10000 da budu u tip top stanju bez ogrebotine koji su prošli sve od šume do transporta, meni je dovoljno da su u komadu, da nisu očohani/povinuti i da je signalizacija sva na mjestu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A kak smo sad došli na neke 533 ili 539? :unsure:
A tak smo se lepe spominjali o smradu, luku, jabukama, boji očiju....ki vrag pak sad o nekim traktorima?:eek:
Da slučajno ti imaš nekih kilu isluženih boriča za ponuditi najvjerojatnije bi to pasalo u temu :unsure:
Trudil se bum ne ponavljati grešku

@MUHA teško se hvalit sa strojevima koji imaju prek 7000 sati, neki i preko 10000 da budu u tip top stanju bez ogrebotine koji su prošli sve od šume do transporta, meni je dovoljno da su u komadu, da nisu očohani/povinuti i da je signalizacija sva na mjestu...
Nije riječ o održavanju i sveopčem stanju.
Mene je iznenadil taj miris i sa veseljem sam se ujutro spuštal u radnju zbog toga
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Čep iznutra, čahura izvana.
Iskreno to nikad nisam mjenjal pa neznam jel se da nakon kaj se čahura izvadi izvana čep ugurati.
Ali bum se potrudil saznati pa ti naknadno odgovorim.

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo to im zamjerim ..da nisu malo te bremze doradili,mene bi bilo sramota ko jednoga inžinjera sjediti 30 let i primati plaču.
 
Na vrh