• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Covjek je lijepo pital koje ulje i gdje se ulijeva a vi mu dajete linkove za sipanje.
Sipa se pijesak i soder. Ak to ubaci u pumpu, odeee traktor.
 
Posljednje uređivanje:

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Ja imam 533 i u njega se toci ulje u pumpu visokog pritiska.
Ne znam kak je na 539 i gdje ima rupu za usuti nesto lopatom.
Ti imas oba pa snini film
 

Astra_M

Novi član
Tu od
9 Sij 2024
Poruka
4
Ekipa,tražim shemu električne instalacije,rekli su mi da prolistam u ovoj temi. ja sam prolistao nekih 100-ak stranica ali više nemogu,dali netko zna di je taj post? Hvala.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,252
Pakistan kažeš!
Ko zna kakva je kvaliteta i po kojoj cijeni se prodaju ? :unsure:
Mislim da je cijena bila nekih 17000$ za traktor 85ks sa prednjom vučom.
Nije mi jasno zašto ih ne daju prodavati po EU tržištu ako smatraju da po kvaliteti nisu prijetnja domaćoj proizvodnji.
Osobno da mogu doći do takvog traktora ,uvesti izvršiti carinu i homologaciju ,bi razmišljao ozbiljno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pogrešno je uspoređivati taj traktor s kvalitetom rezervnih dijelova koje nam prodaju za naše imteje ..te dijelove rade po šupama rekli bi mala privreda ...zbilja mislite da i oni svake klackalice dorađivaju prije motaže u glavu ?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,252
pogrešno je uspoređivati taj traktor s kvalitetom rezervnih dijelova koje nam prodaju za naše imteje ..te dijelove rade po šupama rekli bi mala privreda ...zbilja mislite da i oni svake klackalice dorađivaju prije motaže u glavu ?
Tu se slažem, ali takav traktor u kombinaciji s dijelovima znanjem i mogućnosti održavanja po našem standardu bi radio i imao nekakvu opravdanost na količinu zemlje koju bi odrađivao,ujedno mislim da u kombinaciji s malim imt539 ili sličnim traktorom na jednom srednjem imanju bi si našao mjesto.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Pa, moderniji od IMTa.
Video je od prije 6 dana, najvjerojatnije snimljen lani.
Bilo bi tužno da nije moderniji od IMT-a koji je propal prije 20, a usudil bi se reči i prije 30 godina.
Da je kojim slučajem opstal vjerujem da bi barem malo napredoval u odnosu na ovo kaj ovaj video prikazuje.
Pogledaj Zetora (koji je uvijek slovil kao bolji traktor od IMT-a), kolko je on napredoval u tih 30 godina?
 
Na vrh