• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,289
ono kaj mene muči kod tih traktora (a i kod novih auti) je da sve ide polako na elektroniku...i kad to počne crkavati bit će drž nedaj...dok god mogu držal budem se čiste mehanike...barem kolko mogu...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
danas sam prolazio kroz međimurje , sve je puno golf dvojiki , stojadina i zaporošca .

ljudi se boje onoga kaj ne poznaju , upoznaj se s tim uređajima i nema straha .
Bježali smo od roto pumpi na iMT , sad se izbjegava klipna ako može .
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,538
Ali to je opet 18000€ + PDV
Ja vidim da piše 21680€ + PDV = 27100€. Traktor bez kabine, getriba 30 km/h. Jedino za što bi mogao biti ok je plastenik. Za 27 tisuća eura se kupi traktor. To je moje mišljenje i zadnji komentar pošto je tema 539 pa nebi previše zagađivao.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,289
danas sam prolazio kroz međimurje , sve je puno golf dvojiki , stojadina i zaporošca .

ljudi se boje onoga kaj ne poznaju , upoznaj se s tim uređajima i nema straha .
Bježali smo od roto pumpi na iMT , sad se izbjegava klipna ako može .
Slazem se sa oznacenim..ali ono kaj me najvise muci kod elektronike je to da nema popravka...nego mijenjaj...iz tog razloga komentiram da bi rade izbjegavao dok mogu... sve ima svoje prednosti i mane...za moje potrebe je meni 539 dosta...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,961
Normalno se registrira , jer je brzina traktora manja od 25 km na sat. P.S . Luft na original volanu kad dođe iz tvornice je veći , u odnosu na ovaj hidraulički
Odkud ti taj podatak/informacija? Nisam prije vidio post, nekako mi promaknulo 🤭
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Pa prodavao se kod nas takav pakistanski MF za 60-70000kn pa sam do sad vidio jednog jedinog.
Onda se lako moglo prodat stare imt i zamjenit za nove pa nije nitko, zasto?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,755
Jedan (bivši) forumaš je kupil onoga pakistanskog 3-cilindraša turbo, oko 60ks... ne znam iskustva, treba malo potražiti...zaboravil sam mu ime..samo znam da je imal pesa u slici (mislim samojeda).


Možda JužnoKorejski Kioti. Recimo ovaj od 60 KS, Ima garanciju 60 mjeseci ili 3,000 radnih sati.

https://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-kioti-dk6010h-eu-bez-kabine-rops-4x4-60-mjeseci-garancije-oglas-
31587034

Ali to je opet 18000€ + PDV
To ti nije "full frame" traktor od 60ks, već kompakt.
Neusporedivo s, recimo, s velikim Ursusom, Zetorom, IMT 558/560...
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To ti nije "full frame" traktor
malo tko to razumije , onaj tko kupi takvi traktor kaže sam sebi , 539 je orao s dvije brazde ovaj mora s 3 ..i nastanu problemi
 
  • Like
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
aha ..mačkovec , štrukovec ..možete se posramiti kakve imaju makine .
e sad da li je nova kia bolja od starog audija ...to ne za ovu temu
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da živite u nekom gradu gdje se od smoga sunce probije par dana godišnje ne bi tako govorili

znam, sad ide rasprava kako se mogu preseliti na selo ...ali večina od nas nije birala gdje bude rođena , neki imaju više sreće , neki manje .
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Preseli na selo, budi seljak koji se bavi poljoprivredom. Posadi par oraha i lijeske i živi kao čovjek. Ovako samo tv, forum. Pokvariti ćeš oči, udebljati se, uništiti pluća od smoga, a još si mlad.
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
261
aha ..mačkovec , štrukovec ..možete se posramiti kakve imaju makine .
e sad da li je nova kia bolja od starog audija ...to ne za ovu temu
Bio si u mom kraju!
Molim da drugi put kad te put nanese da se obavezno javiš.
Popijemo kavu/gemišt i upoznamo se!
 
Na vrh