• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Sad ste bas navalili. Za zamjenu semeringa na spojničkoj treba traktor popola i mjenjač isto mora van ili pumpa hidraulike van, zavisi što ti je lakše ili ako radiš usput neki zahvat na pumpi.

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To nije istina, mjenjač netreba dirati, čak ni poklopac mjenjača netreba skidati.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Muha kod tebe sve nesto olako....taman covjeka ubiedsmo da vadi hidraulicnu pumpu kad ti rasperi :^):
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Kolega MUHA je sve rekao.Jos da naglasim treba da se zamjene ova dva semeringa...Tako to ide za IMT 533 i 539.Za ostale IMT-ove je druga prica..


adult image
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ispričavam se na davanju netočnih info.

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Majstori mozel se membrana na bos pumpi na 533 promijenut da se neskida pumpa.
Komso jutros poskido filter i cijev sto smetaju pa se predomislio....sve sastavio i otjero majstorru
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
..eto , to su naše majstorčine
Gugl :icon_scratch:
Majstori mozel se membrana na bos pumpi na 533 promijenut da se neskida pumpa.
Komso jutros poskido filter i cijev sto smetaju pa se predomislio....sve sastavio i otjero majstorru

Može i onaj kome je prvi put, i u ostalim stvarima je prvi put i nema pitanja kaj i kak :icon_wink:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Za moj dio svjeta su očito neki drugi tipovi spojničkih ugrađivani.
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=996787&postcount=147

MUHA, jel moguce da postoji i drugi sistem?

Kod mene izgleda ovak:



To je 558. Ja to nisam nikad prije skidal i bratic mi je isto rekel da ne treba skidati onaj poklopac di su menjaci, ali kad smo probali nije išlo, moral sam skinuti poklopac na kraju. Sad se više ne sjecam ali mislim da je neki zeger bil u nutra kaj sam moral skinuti...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Zato i pitam jer mi je bratic reko da je on to na njihovom skidal na nacin da spusti donju osovinu i onda nekeko izvadio, ali nije više ni on bio siguran. Ali znam da smo na mojem probali ali nikako nije išlo dok nisam skinuo poklopac. Ali sad da me ubiješ ne znam koji je tocno bil postupak
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
958
Pozdrav kako odvrnut ovaj prsten koji stisce feder ,seraf sa strane sam otpustio,
 
Posljednje uređivanje:

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Dali bi mi netko mogao poslikat gdje (tj. na koja dva vijka) štelat paljenje? Znam da je oko fibera negdje, ali nisam siguran pa bih bio zahvalan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh