• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
...., navodno ga NASA u tajnosti želi kupiti da mogu vući snjim "Space Shuttle" od točke A do točke B tj od jedne lansirene rampe prema drugoj, jer su se i sami uvjerili kaj on može, sad je zadnja informacija da bi ga možda lansirali u svemir i u tajnosti gore kopirali tehnologiju. Navodno zbog toga da srede semering radilice, al za sad je to još jako velika tajna.
Od kuda ti ta bedastoća! :unsure: Pročitaj vijesti gdje piše da im se sveder zatupil i nemre bušit na Marsu.
Tam ide! A kak tam nema kisika bu išel na ložu!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije bedastoća, zvali me iz Pentagona, Bijele kuće, jer je moj pod 24satnim nazorom Amerike zbog toga kaj mi kapne 3 kapi ulja na semreingu kroz cijelu godinu pa mi javili da bi najvjerojatnije išli snjim gore. Moraju naći način da to otklone, ali u velikoj tajnosti to delaju.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
NH, tvoj ima Fiat motor, koliko se sjećam.
Ak je, u ventil deklu je kanal, a dihtung izgleda ko pol O-ringa koji je utisnut unutra.
Za vilicar pitam,

@MUHA

Usis 20- 30 ispuh?

Ubija me hladan start, tj njega. Motor je dobar, ne trosi ulje, pritisak u zelenom i kad je ugrijan.
Krenio bi od ventila, fiber malo skljoca pa bi i njega promjenio, ne znam jel se anlaser moze kako malo ubrzat, pumpu i dizne cu zadnje ostavit.
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Dobar je IMT. Svi smo manje više s njima počeli. Za malo gospodarstvo ok ali za ozbiljne površine samo pripomoć.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Kupljenec, ne trebaju njega kopirati, samo neka se vrate 50-ak godina unazad i kopiraju MF od kojeg je nastao IMT...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Mislim da jeste, a možda sam polupao lončiće...

Nego, druže @Kupljenec , kako u zadnje vrijeme čitam tvoje postove - počinjem vjerovati u koronu 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moraš vjerovat, al nedaj Bože da ju dobiš vjeruj mi. Evo ja doma i nemogu se ustat sa kreveta od bolova u mišićima, prsni koš i leđa sad lupaju.
A koje to na forumu? Ja sam mislio da sam ja lud ali izgleda da ima i luđi, al to je ono kaj ja pričam a niko mi ne vjeruje za 539.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Ma niš od tog alansera.
Ja sam dva montirao jedan vrisnuo nakon mjesec dana.
To su poljski kopija češkog magnetona.
Na kraju vratili iskru.
Da je pripasat od 539 iskru s reduktorom to bi posao bio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh