• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Na ovom videu čak ni u daljini se ni ne nazire neko brdašce tak da ne vjerujem da bu problem usporiti ovoliki teret.
To je manje bitno, bitno da je raketa njega izvukla i odvukla
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
on ne ma šanse da to zaustavi na nekoj malo nizbrdici (pogotovo ako ide niž šljunak). zato jer kola ne pritiskaju zadnji kraj. odneslu bu ga kao BMW u zavoju i prevrnal bu se. na ravnom ako postigne punu brzinu(ako je budala to hoče) zaustavni trag 20-30 m na smuk (20-30 metara ne zvuči puno ali maksimalna brzina je 15-20 km na sat.). mene moj gumenjak pogura prazan na šljunćanoj nizbrdici. taj gumenjak ima možda 500 kila. jedino kaj on mare učiniti je da na hidrauliku preko rude optereti prazni kraj.

Ako on ove dvije prikolice sa maksimalne brzine zaustavi u 30 metara, ja sam papa...
Naravno, bez zracnih kočnica
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Uff ovo je baš grdo, nadamo se da su svi dobro, mada piše da ima ozljeđenih.
Ali kaj se tu dogodilo? Udarac je bil dobar kad je kotač opal sa rakete.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Lakše ozljede obojica.
Traktorista skretal lijevo a kombi pretical.... navodno krivi oboje podjednako...

Interesantno je kaj je ferac suh ko barut o_O
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa ak je tak kak veliš onda je ovaj sa raraketom kriv nažalost, isti slučaj imal ja prije par godina.
Zabil sam se u traktor koji je skretal a ja pretical, i traktorista je bil kriv.

Evo ja još u poslu, dok je neko na moru, topicama pravi poljoprivrednici nemaju sekundu vremena, mi koji delamo sve iz ljubavu nama je tak, ja nom stop delam i delam, već je i kmica vani al ja ne stanjem. 🤭🚀







































 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Nije mi jasno zasto razvaljujes te sumske puteve, samo ce kokumi i LKT-ovi imati problema i bespotrebno zapadati....
 
Na vrh