• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

KR003

Član
Tu od
15 Lip 2018
Poruka
50
Da pitam jel se kome još ova prikolica sviđa? Meni se čini čisto ok za raketu?
Po meni za šumu i RAKETU dobra bilo koja prikolica koja se kopča na poteznicu ispod zadnjih kotača.
Tada raketa može dati svoj maksimum i najvažnije tada si najsigurniji.
Teže te može na dol potjerat, a uzbrdo ako se i digne neće se prevrnut.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sve kužim to, ali ova prikolica mi baš nekak simpa zgleda, čini se da i dost stanje u nju, al opet problem kad se neda registrirat, al ovo je dobar štos zbiti stranice od deski pa liči na kola.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Dobra , ima nisko težište, i mogu se skinuti stranice pa ako ima ispred i iza uporišta za ručice, može se voziti metrice poprijeko.
Najbolje je to što ima elemente voza.
I naravno što je vuče IMT ejac.🤗
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
stalo bi tu i još više samo da je malo šira i duža ;)
i da ne pozabim- svaka pohvala za raketu, to je za nju mačji kašalj:)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
A koje su to dimenzije prikolice?
takvih dimenzija kaj ju moreš zapelati u dvorište čez lesu jer za raketu to nije problem povleči
(prijatel, malo te cimam jer znam da buš reagiral i na samu pomisao na raketu, sorry :) )
znam da se time forum pretvara u "dokono čavrljanje", ali ponovno nisam mogel odoljeti. Budem se pokušal u buduće suzdržavati, tako da ostane mjesta za pametnije stvari:)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,906

ZGseljak​

Jee, pod teretom, niz breg i pod kuplungom 🤣 ....

To se podrazumijeva. ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh