• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Današnja akcija sa raketom, pozabil na tesje kaj sam spukal van, ostalo još čokota i žice od stupova, pa to malo počistil.
E sad me zanima jel bi bilo dobro preorat taj komad ili kaj? Da me čokoti ne zajebavaju jer sve raste, skupa sa gacijom.
Parcela je 2050m2.

Možda tu nekaj posijam ili posadim.











 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja došel doma sa drugom furom, zakapčil plug i idem orat, ak stignem danas bi 8rali odma potegnul, i tak da mi nekaj ostane za proljeće.
Posla prek glave, ko nezna kaje profi poljoprivreda bolje ni da nikad nezna, živa muka. Al opet to je neka ljubav, kak got je teško ide sa voljom.
Raketa dela od jutra. 🙂












 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Danas sam ponovno vratio na raketu dobru staru Iskru umjesto kineskog smeća koje nije izdržalo ni 2 godine. Prethodno su na Iskri zamjenjene četkice i stavljene nove pikse tak' da bi trebal durati 10-tak i više godina da ga ni ne pogledam.

Mislil sam, ali me strah jer ima puno čokota kaj su još ven zemlje, onda bum sad zoral,da spučem čim više toga van, pa sfrezal. Valjda bu dobro.

Evo upravo orem.














Oranje se malo zeleni, ali je svakak bolje nego kaj je bilo :ppozdrav:
 

Prilozi

  • anlas1.jpg
    anlas1.jpg
    50.3 KB · Pregleda: 15
  • anlas2.jpg
    anlas2.jpg
    57.1 KB · Pregleda: 15
  • anlas3.jpg
    anlas3.jpg
    48.8 KB · Pregleda: 14

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Te Iskrine elektropokretače treba čuvati ko oko u glavi jer takvih više nikad.
Nebi bilo loše svakih 5 let ga malo otvoriti, podmazati, kolektor počistiti, ispuhati, po potrebi četkice zamjeniti. Bili bi zauvjek.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Oranje se malo zeleni, ali je svakak bolje nego kaj je bilo :ppozdrav:
Zeleni se da, al još malo bu se bjelilo kad zima dojde🍻🍻🤭
Meni je bil cilj čokete spukat van, valjda bu dobro, nisam baš išel gliboko al vidim da ih nema više.
Uglavno zoral sam.
Sad bum tak ostavil do proljeća pa frezam.




 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Možda bi bilo bolje da si ih odoral, popukal i skupil ručno pa onda sve skupa još malo prevrteti.
Struli do prolječa nebudu, moglo bi biti veselo frezanje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A valjda bu dobro, tak ionak nebum tu niš sadil trenutno, nek se malo zemljica počine.
A lako sfrezam više put pa kasnije možda kaj i posadim tu.

Ali raketa je odelala posel vrhunski, ljudi nisu svjesni kaj taj traktor može sve delat.


A sad polako doma jesti, i odmor🙂









 
Na vrh