• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,547
NIje problem u pogonu nego u pregrijavanju ulja. S tom malom kolicinom neces dugo radit. Imam četku sa vlastitom pumpom sto se natakne na kardan i rezervarom 40-50 litara. S tim pogonim i zalamacicu. Sad mogu radit i cijeli dan ako treba.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,165
I mislio sam, ferko ima nekih 30 litara ulja? . Je to original tak ili se prerađival?
Može koja slika ili bar model?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
919
Osla ti membrana na bos pumpi, za koji sat jos nebudes ni mogao raditi nista kolko bude imao veliki ler gas.
Promijenio sam membranu i drugi traktor. Inače simptomi kvara su bili to ubrzavanje ali i crni dim kao da je otišao motor ili za generalnu. Ako netko ima taj problem da zna da je popravak vrlo jeftin, tek par eura.
Da sam ga dao nekom mehaničaru vjerojatno bi mi uzeo 500-600 eura i napričao bajke što je sve radio na njemu. Tako da hvala.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Membrana je bila 50ak kn kad mi je otisla, veci je problem skinuti bos pumpu j te kerefeke okolo nego kaj taj dio kosta
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
919
To vjerojatno rade profesionalci ali malo muke oko skidanja i ona je brzo dole. A i ima onaj osigurač na osovini gdje dolazi membrana pa ne znam da bi ja isti mogao izvaditi ako pumpa nije dole.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Ma sve pet, bitno da si riješil, a ujedno je bila prilika zamjeniti fiber ako je bil loš.
Meni je lakše skinuti poklopac jer onda nema brige oko skidanja i brtvljenja uljevka, filtera, crijeva lajtunga...
 

Najnoviji postovi

Na vrh