• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kakvu vodenu pumpu ima kuružnjak,stavi sliku jer i mene zanima.:icon_scratch:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Valjda kukuružnjak se zove 540 kod mene ga zovu lesar(po lijesu ili mrtvačkom kovčegu oblik haube i stranica tak izgleda ):icon_fU:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Zovem ga kuružnjak je je tog vraga neudobno vozit i velik je ko kuružnjak :icon_fU:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Strasno...neću opet ban pa se stoga povlačim iz rasprave... :mad::
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Jeste on jak i brz al brate mili to ruži unutra ko da pucaju pokraj tebe s mitraljezom,volan previsok,gas prenizak,kočnice nikakve...

Kaj ti puknuti očeš s tim reči?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Sinko, tak bi i na tvom poluproizvodu (ili kak si ga ono nazval) bilo da nemaš presretača ...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Muha ja sam odma ZA da menjamo leta.A šta si mislio pod presretač?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Presretač, picolovac, kabrio, vjetar u kosi ....
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Tino,mislis da bi tvoj bil kaj tiši da ima kabinu.Dođi ti k meni pa buš videl kak 540 ima loše kočnice i kak je neudoban. A i da radis s njim neko vrijeme bi se ti predomislio i nebi ti više 533 pal na pamet.Nije neka ogromna razlika a ipak je
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Jeste on jak i brz al brate mili to ruži unutra ko da pucaju pokraj tebe s mitraljezom,volan previsok,gas prenizak,kočnice nikakve...

Kaj ti puknuti očeš s tim reči?

Dobro je to... nego si ti dečec premali još, kratke su ti noge da dosegneš gas... ili ruke za volan. A za stati na kočnicu se moraš još 30 kil zdebljati...

.:icon_fU::(rofl):
:(rofl): :(rofl):
 

Najnoviji postovi

Na vrh