• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Aha, ali ako ga nebuš vrtel do kraja tak bu išel još pet let.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Kak bi bil začepljen kad pušta?
Da je začepljen hital bi merač ulja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Zaveži dole flašicu da ne nađu po tragu. Tak je Bobo na svojem 539 imal duuuugoooo prije nego je generalku napravil.
Ako pali ne zamaraj se za sad, išlo bu još to.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ugradis jos jedan odusak na limeni poklopac zupcanika PVP.Tako ces da vozis jos dugo ,a nece bacati ulje na odusak.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne zamaraj se previše, samo pazi na nivo ulja!
Moj 565 je pišao za sobom jako puno godina, teran ej dok nije prolupao, tek onda se radi generalna.
Ne razumijem ljude koji brže bolje idu radit generalnu kad traktor počne pariti na odušak :)
Nepotrebno bacanje para po meni. Sklopove treba terati do kraja, a ne ih baciti van još ispravne!
 

imt540

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
10
E Hvala vam puno na pomoći :D
Ma pali on kao metak i plug super vuče, ali eto cim neki teret zakacim za njega nakon 200m voznje baci ulja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne brini sve dok pali i ima snage. Samo pazi na ulje i vodu, goriva kad nebude stat će!
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Samo mu prilagodi brzinu kad vučeš teret i on će ići još dugo, i neteraj ga preko 2000 o/m
 

Hrga

Novi član
Tu od
7 Ožu 2015
Poruka
15
molim pomoc, imt 540, semering kardana je li problem zamijeniti i kako
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ne zeza @Muha, treba dolje lijeva truba, diferencijal, i seger na kučištu semeringa.. Tad tek ide van..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam na 542 kad sam mijenjo semering na kardanskoj skido poklopac hidraulike bilo je malo zezancije s onim osiguracem neznam jel sta lakse kad se skine truba!!
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Pa ja dok sam vadil semering sam skinul ona tri šarafa i ploču, te sam zašarafil zaštitu kardana (onu metalnu), i onda malo điđi-miđi z rolcangama i semering je vani.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Takav nacin ide kod 533 i 539 jer sam mijenjo na 542 dok ne izvadis osigurac u getribi neide tak van a sumljam da je 540 sta drugaciji od 542 bude @MUHA to detaljni razjasnio od zna sigurno!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh