• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Otvoriš lampu kad ono ...Neznam kam ove spadaju u skupe ili jeftine?
Pa zastava 21. Oktobar je bar bila odlična pozicijska lampa.... 🤦🤦
Očito danas jedino Pecho nekog vraga vrijedi.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Pecho radi kao rekli bi old school..sve ostalo je na sirovini na koju ne može utjecati .
Kod Pecha jedino kaj sam primjetil da stakla malo nezamjetno "apšicaju" nakon godine dana, kod Zastave to nije bil slučaj, al kontakti su na Pecho lampama mila majka.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Vi od oranjja ne vidite zemlje,žalosno...ali drago mi je da ste složni u svojem neznanju.
 

Astra_M

Novi član
Tu od
9 Sij 2024
Poruka
4
Lijepo je vidjeti da ima još uvijek pravih majstora. Ja kad sam si na barki radio struju isto sam počupao sve van i radio od nule žicu po žicu. Vidim sad tu da pišete da nebi vi stavljali onu gotovu instalaciju,nego vukli žicu po žicu,to meni izgleda jednostavnije i meni lakše,najviše me živcira jer mi ne rade svjetla ni niš. Imam 539 na kojem su mi radili majstori prije par godina jer nisam stigao sam,pa imam di škicnuti ako zapnem!
Svaka čast znalci,drago mi je da sam našao ovaj forum.
 

Astra_M

Novi član
Tu od
9 Sij 2024
Poruka
4
Majstori moji,ja raskupusao moj 540 (struju) i član ovog foruma mi je ustupio shemu za 533 i ja sam zujao po mom i skoro je sve pa identično. Samo me zanima jedna stvar, zašto je tako "glupo" izvedeno to sa žmigavcima da se na bravici pale? to mi je malo nezgrapno, šta nebi ja mogao napraviti jedan prekidać na instrument tabli već kad imam mjesta? I dali (iz iskustva) ima neka čukica koja bi mi bila korisna a ja ju nemam?
Do sad sam samo malčirao njime (Megametal malčer) i u ovih par sati šta sam radio,super radi.
 

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
Pozz ekipa trebao bi pogledat nekog imt 540 iz 83god mozete li mi rec nesto o njemu i sto tr gledat na sliki izgleda da je cijeli obojan nove gume pari cili uredan al nevidim da pise de lux vec samo 540made in yugoslavia sad dali ima duplo kvacilo il ne nezz nerazumin se bas u traktore.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
540 svaki ima duplo kvaćilo.
Ako se baš i ne razumiješn onda povedi nekog ko se barem malo razumije a ti samo gledaj jel ti je lijep.

Poslikaj da ga vidimo i mi.
 

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
Evo pa dajte neku procijenu
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-15-09-15-29-651_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-15-09-15-29-651_com.android.chrome.jpg
    28.1 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_2024-01-15-09-15-15-816_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-15-09-15-15-816_com.android.chrome.jpg
    26.7 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_2024-01-15-09-15-09-934_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-15-09-15-09-934_com.android.chrome.jpg
    27 KB · Pregleda: 40

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,788
@tonci samo poslušaj savjet od @MUHA - e, ne idi niti slučajno sam kupovati. Lijepa boja ti je kao šminka na akrapu od mladenke... Neiskusan si i bude te mladenka opčinila samo jednim detaljem, a onda slijedi surova stvarnost i otrježnjenje.
Ili smatraj da vrijedi eventualno tek 50% tražene cijene, ostalo ti bude trebalo da ga dovedeš u stanje za normalno korištenje.
Ne idi bez pravog poznavaoca tog modela i traktora.
 

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
Da tesko ode u nas nac nekog da bi isa s tobom jer ljudi su previse zauzeti.Mada mi se imt 539cini boljim jer je manji i okretniji samo nema ih po dalmaciji puno sve manje vise su po slavoniji a prijevoz izade skup kad bi ga isao slepat do dalmacije
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,788
@tonci po meni malo krivo razmišljaš. Nije skup prijevoz za dobar traktor iz naj udaljenijeg kutka HR do Splita. Skupo je kupiti otpad "iz susjedstva".
Veči je problem, zapravo največi, tvoje neiskustvo u tome. Tebe budu "od prve" uništili naši "poštenjaci" i oženili te sa starom ružnom babom, umjesto mladenke.
Povedi sa sobom iskusnog traktoristu mehaničara, ni jedan ne bude toliko koštao, koliko troškovi života poslije ženidbe s lažnom mladenkom. Evo nemam bolji savjet, slušaj prvi savjet od @MUHA - e.
 
Na vrh