• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 542

  • Temu pokrenuo edis1987edo
  • Datum prvog posta
E

edis1987edo

Guest
zdravo ja sam edis iz crne gore, imam imt 542, ostala mi je voda u blok motora, i razbila ga ispod ac pumpe, dali mi neko moze kazat kako da rijesim problem, ili mi ne preostaje nista drugo nego da kupim novi blok motoro
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša.........:partyman::partyman:

Ovo ti je tema za prestavljanje,,,nači napisat nešto o sebi,,a za ovaj upit ideš u mehanička radionica:arrow: ili pod temu o imt-u
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!., pomalo se snašal!!!

., ovdeka ima vrsni majstora i ljudi sa takovim traktorićima, prelistaj malo teme pa budeš sve vidil., a ča TI nebude jasno svi će TI pomoć?!!!...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao
pa da vidiš sa nekim majstorom da ti to zavari
 
M

Miško 007

Guest
zdravo ja sam edis iz crne gore, imam imt 542, ostala mi je voda u blok motora, i razbila ga ispod ac pumpe, dali mi neko moze kazat kako da rijesim problem, ili mi ne preostaje nista drugo nego da kupim novi blok motoro

Co2 ti dobro vari gus tako da za manje radnje možeš s jačim co2 ja sam sebi grane vario ispušne od gusa su al vari super radi plina....
 

Najnoviji postovi

Na vrh