• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
I da nabija pritisak nebi izbacio ispod celija vec mozda maksimum do one gornje cevi,nije to Fontana pa da vida iskace iz hladnjaka
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,241
Meni je izbacalo iz kompletnog kilera. Kiler prazan. Skoro zakuha. Sva sreca p a sam imao 2l gemista i to sam nasuo i u leru lagano doma.

Ak nabija pritisak u kiler izaca sve ovisno koliko radi dugo mozor.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Nema potrebe da citam ponovo,ako ode dihtung na glavi moze izbaciti najvise do gornje cevi a SVU vodu iz hladnjaka nema sanse
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,241
Druze Laki, meni se to dogodilo na 542 i na universalu 640.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,355
Pa po tebi ima dovoljno vode u hladnjaku. Prema tome nema ni pregrijavanja ni problema. Ak zakuha ,izbacil bu on i maternicu ne samo svu vodu.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,355
Druze Laki, meni se to dogodilo na 542 i na universalu 640.

Eto, ne moras biti nepristojan i derati se po forumu.... Svima se ispricaj, pogotovo starijima, cini mu se da ima tu deda koji ima salmonelu u jajima ;).

Jebiga vec druga litra portugisca ;)
A kolko tek ima nikotina u 2 jaja 🤔🤫 . Kaj ti je ovakvo vudrilo v glavu IMG_20221009_153732_275.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,896
Popiješ vino i izdreniraš se u hladnjak! Dvostruka korist ako te cajkani ne vlove!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Vino ne ide u amper, to je grehota....
Rekal bi ja da je to još mošt u pitanju 🤭

Dečki fala vam, a koji dihtung glave bi najbolje bilo ugraditi isto i za dihtung poklopac ventila ? Turski i indijski dijelovi mi nekak nisu po volji...
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Prije 5-6 godina mijenjao dihtung, nabavio Tesnila, u Autopoljostroju. To bi trebalo biti " kao"orginal. Pregorio Collbest koji je bio u kompletu za generalku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Dečki fala vam, a koji dihtung glave bi najbolje bilo ugraditi isto i za dihtung poklopac ventila ? Turski i indijski dijelovi mi nekak nisu po volji...
Imal je Jozič Tesnilinu brvu glave za 549, cca 60 kuna je koštala i nije bila ni sluga brtvi koju je Rogina napravil.
Čak ni bakrena ne mora biti ;)
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
I opet nitko sa sigurnošću nije odgovorio u čemu je uzrok gubljenja antifrza. Bilo bi dobro ako je dihtung da netko objasni princip stezanja glave,i na koliko se stežu šrafi.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Aha.. a koja je cijena Roginine brtve ak se zna(tad barem)? Jer nije mi ga sila baš raskapati za leto dan opet ak mi neka jeftinija otfućka opet, kolko god da po njemu volim "majstoriti"...
Ova stranica od Rogine je dobra za kontakt ?

@mikke napisal sam da mi baca vodu kada je motor pod opterećenjem, a ne vjerujem da mi je novi čep koji sam stavil loš(makar je turski), dost tvrd je feder na čepu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh