• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Na tima ostalima nisu problem niti mostovi niti koljevke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Očekival sam takav odgovor.
Od koje ono godine se počel dv proizvoditi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Možda nisu bolji, ali su moderniji, a o dizajnu i ergonomiji da i ne govorimo.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
Možda nisu bolji, ali su moderniji, a o dizajnu i ergonomiji da i ne govorimo.
Meni Same, Fiat, Štore i slične njihove izvedenice nikad nisu legle, jednostavno su mi nekak skučeni za vozit od tih malih skakavaca do 50 konja.
Možda je to jer sam se naviknul na 549, a ni 199 cm visine nejde u prilog 😂, da napomenem i 567 mi je na prvu bil čudan za voziti jer mi se doimalo ko da 549 ima bolji raspored pedala...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Talijani su oduvijek imali dobre i kvalitetne traktore i tu nema spora.
Kad se pogleda unatrag dobar dio ih je kopirao i uzimao licence od njih.
To što nekome leže ili ne leže je druga priča. Za svaki stroj treba određena prilagodba i navikavanje na njega.
 

Igor87

Član
Tu od
1 Stu 2020
Poruka
102
Meni Same, Fiat, Štore i slične njihove izvedenice nikad nisu legle, jednostavno su mi nekak skučeni za vozit od tih malih skakavaca do 50 konja.
Možda je to jer sam se naviknul na 549, a ni 199 cm visine nejde u prilog 😂, da napomenem i 567 mi je na prvu bil čudan za voziti jer mi se doimalo ko da 549 ima bolji raspored pedala...
Nema baš dobar raspored pedala 549

Talijani su oduvijek imali dobre i kvalitetne traktore i tu nema spora.
Kad se pogleda unatrag dobar dio ih je kopirao i uzimao licence od njih.
To što nekome leže ili ne leže je druga priča. Za svaki stroj treba određena prilagodba i navikavanje na njega.
Čak i u Indiji ima fiata
 

Najnoviji postovi

Na vrh