• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Da, na glavčinama s gornje i donje strane..ma kakvi m8, velim ti da je širina navoja na mazalici 13,7 mm.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Dali netko zna za cjenu zadnjega stakla za imt kao moj!? Ne ono malo dolje već ono veliko što se otvara! Jutros se malo sasulo :mur:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
El znate de je ona ko kocka de se porikta tak da se roto kosa more dizat na stranu a da se hidraulika ne diže može slika ako koji forumaš ima to na IMT-u 549
 
J

jd5820

Guest
Koristim samo "peticu" i mjenjam na 200 radnih sati. Kod mene u selu ima covjek koji "peticu" drzi 80 sati u jesen a inace 100. jednom prilikom dok moj 539 jos nije bio ne generalki sam to njegovo "staro" ulje i "stari" filter uzeo sebi i pocastio 539 "novim" uljem... Vikao je na mene da nisam normalan da cu sjebat traktor...


Jel moze 549 nosit spricu 600 l , 800 kg rasipac?
kakva su ti iskustva s njime? jel dobar?

I usput pozdrav svima.. novi sam ovdje pa se ne snalazim bas
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Bez problema, on ima podiznu moć na polugama oko 1400 kg, ali drugi problem je u tome što če ti dizati prednji dio ako ideš na veću uzbrdicu s velikim teretom na polugama.
 
J

jd5820

Guest
Hvala.. jel je okretan? Nema kod nas brijegova... koje su mu mane? kolko bi kostao prva linija sa dw?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Dali netko zna za cjenu zadnjega stakla za imt kao moj!? Ne ono malo dolje već ono veliko što se otvara! Jutros se malo sasulo :mur:

imaš u bosanskom šamcu 240 kn.kvadrat 5 mm kaljeno ako trebaš broj tel.pošaljem
 
Posljednje uređivanje:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Nevalja ništa, ali meni služi :cool2:

Hvala.. jel je okretan? Nema kod nas brijegova... koje su mu mane? kolko bi kostao prva linija sa dw?
Mislim da ćeš ga teško naći u prodaji..Jedina mana..neudobnost.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Bez problema, on ima podiznu moć na polugama oko 1400 kg, ali drugi problem je u tome što če ti dizati prednji dio ako ideš na veću uzbrdicu s velikim teretom na polugama.

ja imam vilice za paleta nosi 800 kg plafon više ga važe
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nevalja ništa, ali meni služi :cool2:


Mislim da ćeš ga teško naći u prodaji..Jedina mana..neudobnost.


ima ih, al su po meni dosta skupi,polovni oko 10 000€, za to kupiš 577 DV u dobrom stanju, nova linija......
 
M

Mac135

Guest
Poštovani,

Vidim da imate iskustva sa IMT 549 DV, pa bih Vas zamolio za savjet.
Pukla mi je prednja desna poluosovina na IMT 549 DV, onaj kratki komad od kotača do zgloba. Ja sam iz Hrvatske, Zagorje. Malo sam se raspitivao po dućanima u okolici i Zagrebu, ali nigdje se ne može kupiti samo taj dio, nego cijela poluosovina.
Da li možda znate gdje bi se mogao nabaviti samo taj komad, ili znate nekoga da ima rabljeni taj dio koji mi treba.?
Hvala Vam unaprijed.

S Poštovanjem,

Matija.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
983
dobro vece forumasi,,kupio sam imt 549 pa me zanima dali ima itko iskustva sa njim,,kako se pokazao u raznim poslovima...kod mene je obicni 549 bez prednje vuce,,malo novija tipa...pozdravv
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,508
Crni sine, kad ju prije prolista :icon_scratch::icon_scratch:
Ajde ti malo pročačkaj po njoj i nači češ sve njegove dobre i loše strane :(hi):
 
M

Mac135

Guest
Nije mi pukao križ, nego baš poluosovina. Budem stavio slike.

Evo slika.
Ovdje na zglobu sam ju rastavio. Trebao bih samo ovaj kratki komad ako ima netko za prodati.
c1ma.jpg

dp6q.jpg

3ohz.jpg

u46i.jpg

ah6t.jpg

3d5n.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako nije u komadu zajedno s vilicom križa to nije problem napraviti .
Kaj sve stubičanci ne budu potrgali .....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imaju igdje potrgati moj kolega iz Stubice je vozil traktor gdje ni peške ne možeš :icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh