• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 558 modifikacije

D

dklar254

Guest
evo malo mojih ruku djelo
 

Prilozi

  • DSC100006.jpg
    DSC100006.jpg
    61.3 KB · Pregleda: 3,987
  • DSC100007.jpg
    DSC100007.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 1,497
  • DSC100008.jpg
    DSC100008.jpg
    52.7 KB · Pregleda: 2,209
  • DSC100019.jpg
    DSC100019.jpg
    55.3 KB · Pregleda: 3,024
Posljednje uređivanje od moderatora:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Odlično!

Daj još sliku kako na kraju izgleda ta kabina? Kako si riješio mjenjače?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel su ti to mjenjači sastrane, jel funkcionira, daj neki video???!
 
D

dklar254

Guest
pa naravno da funkcioniraju čak i bolje nego što sam se nadao skoro pa kao u autu . radio sam novi poklopac mjenjača i mehanizam do donjeg djela blatobrana a zatim sistem polugica do gornjeg djela blatobrana
blatobrana vidi se na slici
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
super ideja, izvedba bi mogla biti malo bolja, ali za početak super.
Čemu služi ono crveno kod hid. pumpe?
 
D

dklar254

Guest
kabinu još treba polimariti napraviti instrument tablu i zatvoriti sve ručice u lim tako da se vide samo ručke
volan je od kamiona s svim ručicama tako da žmigavci svijetla brisači budu odmah kod ruke
sutra stavim neki video ako ču znati jer sam novi na forumu
 
D

dklar254

Guest
hahahaha to je samo napola gotovo limarija pa farbanje pa onda če i cjelokupni dojam biti bolji. ono crveno ti je ventil koji služi da na jednu pumpu možeš priključiti više potrošča.kod mene je jedan izlaz blindiran jer pumpu koristim samo za volan
 
D

dklar254

Guest
evo ovdije se mjenjači ručice hidraulika i uklučenje kardana malo bolje vidi
dsc00020wr.jpg
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Nemoj bezveze pisat post za postom,postoi tipka uredi post.


Zanimljive inovacije na IMT,baš me zanima kak če izgledat na kraju,..
 
D

dklar254

Guest
sory novi sam na forumu tek se počinjem snalaziti al hvala na savjetu
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Uhh,,kao na brodogradilištu,,,:D da mi je ovakve papučice kočnica na svoga 558 :supz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

dklar254

Guest
to je pumpa hidraulika torpeda 7506 a kapacitet joj je 22 litre imam još razvodnik s dvije ručke pa ču imat 4 izvoda za strojeve i sl. ali to če malo pričekati jer da ga dovedem u neko normalno stanje imam još dosta posla.danas sam ugradio spremnik za zrak sutra povuči cijevi do njeg priključit kihavac i zračna instalacija je gotova. onda krečem s limarskim radovima pa farbanje ako stignem jer treba kositi travu samo se čeka ljepo vrijeme.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Svaka čast !!! Puno truda, znanja, volje i ljubavi je uloženo u ove prepravke a Bogami i novaca... Odlično urađeno !! :gitarist:

Ovo bih volio vidjeti i provozati! Daš jedan krug kad bude gotovo? :prayer:
 
D

dklar254

Guest
a čuj djelove skupljam 3 godine radim u firmi gdje si mogu nabaviti jeftin materijal znam radit na tokarskom, škarama i savijačici tak da si mogu sve sam napraviti sav ostali alat imam doma tak da nisam baš nešto puno uložio naravno nešto jesam al to če biti siča kad bude gotovo. volja je najbitnija!!!! dobro i malo znanja! a i vaši komentari mi daju poticaja zato vam svima hvala. bit če još slika i videa sam kad nabavim neki normalni mobitel.
JeL IMA NETKO U OKOLICI ZGA NEKU INSTRUMENT TABLU OD NOVIJEG TRAKTORA?? nešto kao na fiatu ili sl. ali da je elektrika a ne elektronika. tak da si mogu sam pospajati a da mi netrebaju neki posebni uređaji(kompjutori releji mikroprekidači i sl.)
 
Na vrh