• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 558 opčenito

S

samura

Guest
Bosch pumpa IMT 558

Molim cijenjene forumaše da ako ko ima tehničku sliku od bosch pumpe za imt 558.
Puno hvala.
:drinkers:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Re: Bosch pumpa IMT 558

Ja ti za 558 imam samo radionički priručnik,nemam za njega katalog rez.dijelova.
Imam ti za 560 ako je slična.
 
S

samura

Guest
Re: Bosch pumpa IMT 558

Pa ja mislim da su pumpe iste, inače trebam onu sliku gdje se nalazi poklopac za dovod goriva.
 
S

Smixy

Guest
Re: Bosch pumpa IMT 558

Patrik kaže:
Ja ti za 558 imam samo radionički priručnik,nemam za njega katalog rez.dijelova.
Imam ti za 560 ako je slična.
560 ima linijsku a 558 rotacionu pumpu. (bar je kod mene to slučaj)
Možeš li okačiti radionički priručnik za 558 za download ili mi ga poslati?
Hvala unaprijed.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Re: Bosch pumpa IMT 558

Stavio sam novu temu pa tamo imaš download.
 
S

Smixy

Guest
Re: Bosch pumpa IMT 558

Patrik kaže:
Stavio sam novu temu pa tamo imaš download.
Hvala od srca! (ala će biti šarafanja :))
 
I

imt558

Guest
Re: Bosch pumpa IMT 558

bok,dali mi možeš poslati sliku bosch pumpe na mail:mario.havranek@etfos.hr hvala
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Bosch pumpa IMT 558

imt558 kaže:
bok,dali mi možeš poslati sliku bosch pumpe na mail:mario.havranek@etfos.hr hvala
Poslao sam ti
Pozz
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Bosch pumpa IMT 558

Smixy kaže:
Patrik kaže:
Ja ti za 558 imam samo radionički priručnik,nemam za njega katalog rez.dijelova.
Imam ti za 560 ako je slična.
560 ima linijsku a 558 rotacionu pumpu. (bar je kod mene to slučaj)
Možeš li okačiti radionički priručnik za 558 za download ili mi ga poslati?
Hvala unaprijed.

Ja na 560 imam rotaconu pumpu, jer je traktor bio za izvoz i plavkaste je boje 8)
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
neznam kakav je to traktor ali kad mu cujem zvuk motora kad mu dam gas odma mi osmjeh izmami

a na leru šapče


ma stroj i pol a kad pomislim da sam ga štel prodati



mane su kočnice

dobre strane sve ostalo

djelova ima svugdje motor od tam-a i viljuskara kad mi trebalo nest na otpadu naso i na kilu kupis kaj oces
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Imam ga i ja - zadovoljan . Ali kočnice ? Ako netko zna nek mi odgovori da li za njega postoje lamele kočnica u raznim debljinama jer sam stavio nove , čeljust stara je deblja od nove za oko 5mm i mora se raširiti skoro da federi ne poskaču da bi kočilo i to slabo ?
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Imam problem s hidraulikom na 558 ako može kakav savjet .Par dana sam radio sa roto branom i nisam primjetio da slabo diže iako je teža od sijačice . Kad sam išao sijat primjeti sam da neće dizati ako nije gas bar do pola ali ne uvijek nekad diže brže nekad sporije . Da ne zeza radni ventil ili ...?:confused:
 

Najnoviji postovi

Na vrh