• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Nisam ni mislio reč da nije točno nego sam stvarno pitao,i evo gore odgovora,hvala,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Ma oke :) neg ima onih zagrizenih imt-ovaca kojima je to nest najbolje na svijetu,mislim nisu losi i jednostavni su za odrzavanje ali nikad nece bit ko mf ili fendt,deutz...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivandl

Novi član
Tu od
22 Velj 2014
Poruka
7
da mislim na te škare što raširuju diskove...dali netko ima za prodaju ili se možda mogu napraviti nekako.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ima za kupit novih, ja sam prošle godine kupio za našeg.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Danas sam baš razgovaral s jednim poznanikom koji mi prica da je na 558 stavil motor od TAMa 75(pretpoostavljam da je to nešto kao 577). Sad mene zanima kak se to odražava na ostale sklopove kao što su kvacilo, mjenjac, poluosovine... Jel neko imal iskustva s tim?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
moje mišljenje da nebi trebalo biti problema......jer ovaj standardni motor ima 58ks, a taj iz tama ili od 577 ima 70ks pri 2000 obrtaja, pa i nije neka razlika........iako mislim da je s44 konstrukcijski puno bolji motor, i zanimljiva je ta prerada......a 558 dosta dobar traktor za svoje godine.....
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Dobar dan i sretan Uskrs svima koji ga slave :D
Evo da ne otvaram novu temu-znaci lik mi nudi imt 558 za 10 000 kn i kaze da je motor pri kraju i nove gume su na njemu sad ja vas pitam jel se isplati to kupiti i srediti? A i traktor se daleko nalazi pa ne mogu ga ic vidjet.
Hvala unaprijed :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ako ga hočeš srediti kak se spada moraš biti spreman još na ulaganje od 20-tak tisuča.
Motor ti je 10-tak, a siguran sam da ni ostalo nije u bajnom stanju.
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Ma ne mislim ga sredit u naj naj stanje nego u stanje da moze obavljat poslove bez problema znaci samo generalka i to je to i radio bi vecinom sa roto kosom 165cm,tanjuracama i sjetvospremacem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Za motor i ono kaj buš usput našel ti treba 10-tak tisuča, hidraulika ko zna u kakvom je stanju, kočnica skoro sigurno nema, a sve ostalo je manje bitno za obavljanje tih poslova
 
Tu od
7 Svi 2013
Poruka
73
Kaze lik da je sve u redu osim motora kao da je on pri kraju i da su gume nove.
Razmisljam si da mozda potrazim motor od tamica i da ubacim unutra jel bi to bilo dobro ili?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa bilo bi ako je taj motor dobar, ali ni to nije đabe.
Čuj, normalno da ti nebu rekel svaku sitnicu koja nevalja. Kad odeš pogledati sve ti bu jasnije, preko telefona on može njega tebi faliti ......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Najbolje ti je otići vidjeti i probati, ako sve ostalo funkcionira, generalnu budeš napravio i imaš solidan traktor.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
motor od tama pase i nade se za nekih 350 eura,ali najbolje otic i pogledat traktor uzivo.upalit ga i probat ga provozat i vidjet kak radi hidraulika...
 

Najnoviji postovi

Na vrh