• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

Fendt 108s

Novi član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
7
Zato sto od tam 80 t 50 motor
 

Prilozi

  • IMG_20200513_175232.jpg
    IMG_20200513_175232.jpg
    57.4 KB · Pregleda: 45
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Dečki, najprije se dogovorite o kojem je traktoru riječ, jer ovakva rasprava nema smisla.
 

Fendt 108s

Novi član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
7
Imas pravo. Ja imam imt558 ali sam preuredio ugradio sam motor od tam 80 t 50. Tvornicki imt 558 je snage 43 kilovata. Tezak je 2800 kg . A 559 nije isto sto i 558 prvo motor je drugaciji i nema bocne reduktore.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Koliko znam, 559 je bil namijenjen tropski tržištima, pa ima sustav hlađenja prilagođen vrućoj klimi. Zato j i maska nema "BMW bubrege" već samo rešetku.
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Ipak nista od 588,nisam bio aktivan,zaboravio sifru sta ces bena ko bena,,
A uzeo sam deutz fl 812 3 klipa 50 hp ja mislim,zracnjak je
Pali iz prve,
4 brze
4 spore
2 rikverca
Zf je mjenjac
Speru ima
Gume nove sve 4
2500 evra
Daleko jaci od 539 i manje se propinje
Manje i trosi,valjda s tim ima veze i linijska bos pumpa? Uglavnom je suh i sve radi kao novo,a 588 nisam kupio jer pisa ulje na sve strane uzivo kad sam dosao...sipljiv konj
 

Pero

Član
Tu od
24 Lis 2019
Poruka
40
Pozdrav
Remontovo sam motor na traktoru imt 558 i zanima me koliki mu treba biti pritisak ulja kad je hladan na 3.5 bara radi a kad se zagrije radi na 1 bar
I vuca mu nije neka ako vozim mozda 50 bala na prikolici i dam mu gas sporo ga prima a to nije neki teret za njega a vozim ga 1 direktnom do cega bi moglo biti a sve je uradjeno
 

Pero

Član
Tu od
24 Lis 2019
Poruka
40
Takav mu je pritisak ali zanima me nema neke vuce jer u 1 ili 3 pomocnoj nece fino da primi gasa a vozim na prikolici mozda 50 bala a to nije za njega teret a slabo prima gas a generalka odradjena

I u 3 brzini niz brdo malo konpresija uopstw ne koci samo povecava obrtaje
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Pritisak je ok.
Kaj se tiče gasa vjerojatno je do bosch pumpe, nju treba malo osvježiti.
 

Pero

Član
Tu od
24 Lis 2019
Poruka
40
Bos pumpa je odradjena od do sve al opet isto ko da ga nisam remontovo neznam jel mu ista znaci sto nrmam 2 filtera goriva imam samo jedan al je cist nov stavljen
 

Pero

Član
Tu od
24 Lis 2019
Poruka
40
Pozdrav treba mi pomoc
Imam imt 558 i nije imo vuce nije primao gasa kad mu das kad je pod manjim teretom i uradim generalku motora i kvacila uzeo je majstor sve djelove bolje i dobio je malo na snazi al opet nije ko drugi
Nez sta bi mogao vise da uradim svaka pomoc bi mi dobro dosla
 

Najnoviji postovi

Na vrh