• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Piše ti u postu prije tvog.
😇 hvala.
Znači teško pali u hladnom samo zato, što su klipovi i pikse slabe? Gledao sam jednog i pritisaj u ulju je 3,2 bara, i ne spusti odmah, kad izključiš motor. Znači taj motor je dobar ili ne? Ali pali jako slabo, dugo mu treba za prvi put. Šta kažete?
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Kupujem traktor za šumo, malčiranje, viljuškar i transport.
 

Prilozi

  • 558 1010.jpg
    558 1010.jpg
    98.4 KB · Pregleda: 23

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Cijena 2300€. Pritisak 3,2 bar je bio kad je traktor stajao na mjestu. Ima ko iskustva s time? Šta piše u priručnicima?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Tako je i kod mene kada radi na mjestu, 3,5 do 4,5 a kada se pojača gas onda ga digne do 5 a u vožnji treća brzina onda ide do 5,5. Mislim da je to u redu a bitno je da je u zelenom ali ako ide malo preko 5 to nije problem. I ne smije ići ispod 2.

To je realna cijena ali koliko ima radnih sati, godište i da li treba generalku?
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Hvala. Pošto je ovak pritisak ulja, mislim da ne treba generalka. Šta misliš? godište 78, a radnih sati bog zna. Ovaj nema nigdje vareni blok. ali kako sam več pisao, dugo traje da upali kad je mrzlo.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Pa jel ima grijač? Inače ti motori i nisu neki zimski igrači al opet nebi smio verglat pravo dugo
 

Najnoviji postovi

Na vrh