• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560 moj novi ljubimac

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Neki od kolega ovdje s foruma se sjećaju priče oko 558 a sad je ovo priča slična tome samo je u pitanju IMT 560 nova linija. S obzirom da slike skoro pa uvijek nestanu s foruma stavljao bih ovdje videe od početka do kraja. Plan je traktor kompletno odraditi od prednjeg do zadnjeg kraja, promijeniti sve što je potrebno i popraviti da ga dovedemo u stanje 100% ispravnosti a vrlo vjerojatno ugradnje i dijelova i sklopova koje tvornički na tome traktoru nisu postojali... Traktor je kupljen u stanju kakvom je ali biti će kao nov kad sve završim.

 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Zanimaju me karike za kompresor 560 stari tip. Koje da kupim? Znam da si obnovio kompresor pa me zanima koje dimenzije da kupim s obzirom da su isti kompresori.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ovo je prvi pregled proizvoda je nego sam odlučio da radim i motor u fullu.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Zanimaju me karike za kompresor 560 stari tip. Koje da kupim? Znam da si obnovio kompresor pa me zanima koje dimenzije da kupim s obzirom da su isti kompresori.
Moraš ga otvoriti prije da budeš siguran koje su. Ja imam isti kompresor na 558 ali nisu iste karike.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ili doma izmjeriš koje su ali svakako ti je lakše uzeti stare za uzorak
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Pratio sam tvoje klipove i koliko te na kraju dođe traktor sa generalkom? Mislim da si malo preskupo prošao.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Jesi sredio kočnice sta je bilo sa njima ,u videu kazes da nikako ne rade .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Pratio sam tvoje klipove i koliko te na kraju dođe traktor sa generalkom? Mislim da si malo preskupo prošao.
Još ne znam jer nije gotovo

Jesi sredio kočnice sta je bilo sa njima ,u videu kazes da nikako ne rade .
Složio sam da koče ali još treba to srediti kad skinem kabinu
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kak imaš sreće... Izbjegavam turske dijelove a ovo drugo prolazi...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Svakako bih volio da sam vidio kako mjeriš kompresiju, a mislim da bi to bilo zanimljivo upravo zbog toga što si pronašao na drugom klipu puknute karike.
 
Posljednje uređivanje:

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Odustao sam od mjerenja i odmah krenuo na slaganje motora
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh