• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,939
HVALA! samo neznam nasta trba da obratim paznju prilikom skidanja poklopca, da kad ga skinem dali mozda ima nesto sto se uzubljuje.
Prilikom skidanja netrebaš obratiti pažnju na ništa, a postavljanje je več druga priča.
O tome kad dojdeš do toga jer je sad odo u kinderbet :D
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
Nisam nešto iskusan što se tiče tih stvari.
Ali prijatelj mi stavljao motor od 577 na 560 i kaže da je za 3 centimetra duži motor od 577,ali da paše na 560.

pozdrav decki!o ovome znam nest jer smo mi to radili pa da podijelim s vama!motor pase gore na mjenjac ali koljevka ne pase jer je motor naspram kartera duzi za 3cm i jos gornji vijci ne pasu jer su malo vide razmaknuti na motoru nego na koljevci,tako da treba staviti plocevine da se to pomjeri!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nabavi se i koljevka, samo da paše na mjenjač :) To bi onda bilo neisplativo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh