• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Fiat je bolji traktor od IMT, a i od zetora, usporedi zetora 53 i 63 sa tim Fiat, pa onda buš vidio, 43 je slabija od fiata 7ks, 53 2ks, a 63 jača za 3 ks i ona če ga pojest u svakom poslu.
samo je fiat kvalitetniji od zetora, a imt je samo do 549 dobar na kardanu, a svi jači modeli su jad i bijeda.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Fiat je bolji traktor od IMT, a i od zetora, usporedi zetora 53 i 63 sa tim Fiat, pa onda buš vidio, 43 je slabija od fiata 7ks, 53 2ks, a 63 jača za 3 ks i ona če ga pojest u svakom poslu.
samo je fiat kvalitetniji od zetora, a imt je samo do 549 dobar na kardanu, a svi jači modeli su jad i bijeda.
Kak možeš tak vrijeđat IMT??

Stavi IMT 577 pored bilo kojeg Fiata,ili Zetora iste ili slične konjaže i oba sam mogu stajat pored njega..577 je sila od traktor,tko nije radio s njim bolje da ne piše o njemu..Svoje "mlađe" dane sam proveo na IMT 577 i Zetoru 7211,oba su bez prednje vuče..Gdje Zetor staje IMT ide dalje..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
marko točno si u pravu ne govorim da sam ikada vozio i radio sa 560 i teškim uvjetima al moj prijatelj ima 560 i vuče 3x12 bez pol frke a raskopan do bola prednje haube nema mislim on ispred de su svjetla al traktor i dalje radi bez greške makar ga ne čuva uopće i razlika je između 560/565 kod kardana ja mislim, al ko vrijeđa IMT taj nezna šta je reko, recimo moj 549 nije imo većeg kvara od volana pa sad ima servo i tera ko lud u šumi je bio skoro svugdje i traktor ne izdaje vlasnika to vam moram potvrdit ko ne upozna IMT taj nezna šta je traktor :weedman: bar tak ja mislim meni je IMT vrhunski traktor bio od 90 do 2001 a tad više nema kvalitete jer je jedna tvrtka propala zbog kojih IMT nema kvalitete al još uvijek je IMT stroj i bit će ta tvrtka je radila za IMT nekakve ležajeve tak mi je tam reko jedan kad sam čito na YT za IMT 2050 pričo sa inženjerom IMT-a i svašta je saznao
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
budimo realni imt je krš bio i ostao, i uvijek će biti, kao i ursus,belarus i ovi ostali istočnjaci, a ni zetor nije daleko od njih, jedino mu je kabina puno bolja od predhodno spomenutih.

vozio sam Imt 560, tj orao sa 2x14" pati se ko isus,malo konja na svoju težinu, a vozio sam i 577, ne koliko 560,ali nekoliko sati jesam, i puno je življi na gasu i jači od 560, ali i dalje nije neka kvaliteta i klasa.
imam ursusa 335 i zetora 3340, vozio sam internationala 844,landinia 105, imt 5106, claas axosa 330, new holanda td 95, hurlimana xa 86, imt 539,542,560,577. i od ovih nabrojanih najgori je ursus,a odmah poslje njega imt. claas je super, landini tako tako, new holand nije loš, hurliman rođen za špricanje,špartanje i sijanje. a najviše sam se iznenadio kod internationala, koliko je dobar.
rođak mi vozi 5106 i šumsku prikolicu na koju ide 10-11 kubika drva i kaže da je jako težak i trom, uz svako manje brdo ga šumski traktor mora povlačiti.
 
Posljednje uređivanje:

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
O ukusima se ne raspravlja, dojmovi su subjektivni a radi se o 3-4 ha
zemlje za obradu gdje bi bio poželjan traktor 60-70 ks i s obzirom jel na profit sa te površine:lol: koji bi bio "najkvalitetniji" s obzirom da bih htio investirat do 3.5 tis. eurića?
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
O ukusima se ne raspravlja, dojmovi su subjektivni a radi se o 3-4 ha
zemlje za obradu gdje bi bio poželjan traktor 60-70 ks i s obzirom jel na profit sa te površine:lol: koji bi bio "najkvalitetniji" s obzirom da bih htio investirat do 3.5 tis. eurića?

Ma Imt i gotovo, najeftinije odrzavanje...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
budimo realni imt je krš bio i ostao, i uvijek će biti, kao i ursus,belarus i ovi ostali istočnjaci, a ni zetor nije daleko od njih, jedino mu je kabina puno bolja od predhodno spomenutih.

vozio sam Imt 560, tj orao sa 2x14" pati se ko isus,malo konja na svoju težinu, a vozio sam i 577, ne koliko 560,ali nekoliko sati jesam, i puno je življi na gasu i jači od 560, ali i dalje nije neka kvaliteta i klasa.
imam ursusa 335 i zetora 3340, vozio sam internationala 844,landinia 105, imt 5106, claas axosa 330, new holanda td 95, hurlimana xa 86, imt 539,542,560,577. i od ovih nabrojanih najgori je ursus,a odmah poslje njega imt. claas je super, landini tako tako, new holand nije loš, hurliman rođen za špricanje,špartanje i sijanje. a najviše sam se iznenadio kod internationala, koliko je dobar.
rođak mi vozi 5106 i šumsku prikolicu na koju ide 10-11 kubika drva i kaže da je jako težak i trom, uz svako manje brdo ga šumski traktor mora povlačiti.

Za mene je IMT zakon jer za bolje ne znam a i nemam novaca...:supz:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma za naše potrebe je dobar imt, do 20-tak rali zemlje on sve odradi bez problema, ali kad se jednom sjedne u mercedesa, teško da će se više kupiti drugi auto. bolje stari merdžo, nego neka novija škatula. dok ne probaš bolje ne znaš kako je.
isto kad se jednom kupi dupljak, rijetko tko će ga poslije zamijeniti solcem.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
al ste nagrdili 560......npr rakovica je lošija od njega.......

ja da imam nekih 10 000€ koje mogu potrošiti na traktor nebi uzeo imt, iako imam 533, koji mi je za večinu poslova nezamjenjiv, uz minimalno i jeftino održavanje......uzeo bi MFa, tipa 1114, taj mi se sviđa, ili 294......ili nešto slično, sa prednjom vučom......netko je spomenuo belarusa.......npr 820 dođe oko 137 000kn, možda i manje, a 549 DV je oko 125oookn, a novi 577 185000kn, za te novce se uzme puno jači rus.......firma koja će dugo ostati na tržištu i daleko je veća od imt-a, a djelova za njega ima na tone.....i polovan sa DV, kao moj, je jeftiniji od npr 560, ili su tu po cijenu, a rus 20ks jači i ima DV, 18 brzina, ovaj 6, brži kardan,brži u transportu i da nenabrajam dalje......

MF mi je bolji od bilo kojeg zetora, 577 i svih do sada nabrojanih.......jedino su skuplji djelovi......
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
ma za naše potrebe je dobar imt, do 20-tak rali zemlje on sve odradi bez problema, ali kad se jednom sjedne u mercedesa, teško da će se više kupiti drugi auto. bolje stari merdžo, nego neka novija škatula. dok ne probaš bolje ne znaš kako je.
isto kad se jednom kupi dupljak, rijetko tko će ga poslije zamijeniti solcem.

Moras shvatit da je IMT simbol nase poljoprivrede ( prostor bivse juge ), tko god se bavi poljoprivredom imao je u svom zivotu barem jednog IMT-a ili je počeo sa njim radit poljoprivredu i zato IMT-u treba skinut kapu.
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Došao poznanik iz Njemačke i priča mi vic: zašto njemački seljak ima mobitel? Da pozove servis kad mu traktor stane u njivi, a kaže on bogami staju.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
evo na primjer ja nisam imao imt, niti ga je itko u mojoj užoj obitelji imao, jer kod nas su se kupovali ursusi

Mf je 2 klase iznad zetora i ostalih navedenih, tako da je to glupo uspoređivati, samo za rezerni dio mf kupiš pola imt. ali kažem tko nije vozio ništa osim imt-a on je super, a kad budete voziti nešto bolje shvatit ćete da je to običan krš.

Imt nije simbol naše poljoprivrede, to je trebao biti torpedo ali je on nažalost propao, imt je srbski, tako da ne smatram njega za simbol hrvatske poljoprivrede, niti ću ikad, jer ja nisam živio u jugi, a nadam se i da u buduće neću. vrijeme komšija i drugova je prošlo. ovo je sad OFF TOPIC, a i nećemo sad ulazit u nacionalizam.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
:D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=OofFQ7x9EEs[/YT]

Jao al ursus je odletil kak ga je povukal :supz::lol::heart:

al IMT vuče pejzaški
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dOW6OS7kV-4&feature=player_embedded[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehhehe....pa ja imam novog traktora daleko boljeg od IMt-a, pa ne mislim da je IMT totalni krš...u nekim poslovima ga niti jedan novi nemože zamijeniti....ima IMT dosta svojih prednosti u odnosu na ursusa ili zetora....
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a koje su to prednosti u odnosu sa Samea, a i na zetora i ursusa. čuj svatko ima svoje mišljenje, za mene je to sve isti koš ursus,rakovica,imt i još neki, zetor isto nije daleko.
ja sam super zadovoljan sa zetorom i sa ursusom koji je napravio 5000 sati, sa promjenom vodene i hidro pumpe, i vozi još danas, ali ima puno boljih traktora za poslove koje on radi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ako i je (kak ove slike govore) taj moment jači, to sve skupa mu ne vredi jer dok je IMT na polju Rujo je zakopčan na prednju vuču (kak pes) i ide u servisnu stanicu.

Znači kad pogledamo broj radnih sati provedenih na polju i u servisu opet je Ursus jači :scratch
Prava makina :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a koje su to prednosti u odnosu sa Samea, a i na zetora i ursusa. čuj svatko ima svoje mišljenje, za mene je to sve isti koš ursus,rakovica,imt i još neki, zetor isto nije daleko.
ja sam super zadovoljan sa zetorom i sa ursusom koji je napravio 5000 sati, sa promjenom vodene i hidro pumpe, i vozi još danas, ali ima puno boljih traktora za poslove koje on radi.

Prednost u odnosu na samea....okretnost i jeftino održavanje.
prednost u odnosu na zetora i ursusa....jako fina i precizna hidraulika
 

Najnoviji postovi

Na vrh