• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: hidraulika na imt 560

na mom 560 se čuje ali ne uvjek, dobro je dok se čuje znači da radi kad prestane onda bi se trebao zamisliti
 
J

jackerjean

Guest
Hello
I've just sold it after new paint. The IMT 560 is now cutting the lawn in a golf playground

mini_100614030837929042.jpg


That tractor was too heavy for me, therefore i was afraid to face hard-parts-to-find touble here in france

Good summer you all

jackerjean
 
B

BAGERISTA

Guest
Dali mi netko može reč koja je radna temperatura vode na 560...........

mislim stavit sat za temperaturu vode kako spada jer ovaj ne radi original ,,do sad sam imao sve u jednom,,,voda navta i svijetla žmigavci......kad traktor radi sve se kazaljke tresu i rade kako kojoj dođe.............. :lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nekakvih 80 stupnjeva ako imaš termostat i ovisi kakav buš sat kupil.
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam kakvi su se pokazali originalni,,oni koji imaju i pokazivač za naftu na sebi,,dali se brzo kvare ili traju neko vrijeme.... :scratch

Možda bi bilo dobro kupit original,jer ako ne ču morat mijenjat i instalaciju za njega pošto ovaj radi na struju,,,a na 539 je preko sajle...

Nači da temperatura je tu negdje ko i na 539....
 
J

jackerjean

Guest
Good morning
Please, could you translate in french, english or spanish langage your replies ?
I can't understand yours, sorry
Thank you
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Evo da i ja napišem jedan post nakon dugo vremena. Naime želim da kupim jednog IMT 560, pa me zanima koja mu je realna cijena. traktor je 1984 g, čovjek je prvi vlasnik, 2230 rh, motor odličan, mjenjač, nema lufta na prednjem mostu, kočnica nema. Prilično je prohrđo jer stoji vani, kabina nema prednjeg stakla. Samo je prikolicu vozio. Nikad ništa s kardanom nije radio. kad sam odvrno nazad zaštitnu kapu od kardanskog vratilo unutar je još bila mast. Blok motora mu je puco. Gume su mu na jedno60, 70% profila.To je sve što sam zapazi Uz njega ide još prikolica, uredna s papirima. Koja bi bila realna cijena iz svega ovog navedenog?
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
gledo sam na oglasima taj imt cijena jes malo poveca sa obzirom na stanje traktora ali takvog kod nas sa prikolicom za te pare neces naci ako uspijes da mu skines 1000km ti si na konju,a inace ti traktori kod nas su malo precjenjeni ali su stvarno sile od traktora,kod mene u kraju na takvim se tegli i do 8 metara drva
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Evo da i ja napišem jedan post nakon dugo vremena. Naime želim da kupim jednog IMT 560, pa me zanima koja mu je realna cijena. traktor je 1984 g, čovjek je prvi vlasnik, 2230 rh, motor odličan, mjenjač, nema lufta na prednjem mostu, kočnica nema. Prilično je prohrđo jer stoji vani, kabina nema prednjeg stakla. Samo je prikolicu vozio. Nikad ništa s kardanom nije radio. kad sam odvrno nazad zaštitnu kapu od kardanskog vratilo unutar je još bila mast. Blok motora mu je puco. Gume su mu na jedno60, 70% profila.To je sve što sam zapazi Uz njega ide još prikolica, uredna s papirima. Koja bi bila realna cijena iz svega ovog navedenog?

2500eura....

Bolje ako možeš gledaj neki 577....
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ako je to s prikolicom 2500eura ne razmišljaj puno imt 577 možda ali sve ovisi što namjeravaš raditi s njim
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Evo da i ja napišem jedan post nakon dugo vremena. Naime želim da kupim jednog IMT 560, pa me zanima koja mu je realna cijena. traktor je 1984 g, čovjek je prvi vlasnik, 2230 rh, motor odličan, mjenjač, nema lufta na prednjem mostu, kočnica nema. Prilično je prohrđo jer stoji vani, kabina nema prednjeg stakla. Samo je prikolicu vozio. Nikad ništa s kardanom nije radio. kad sam odvrno nazad zaštitnu kapu od kardanskog vratilo unutar je još bila mast. Blok motora mu je puco. Gume su mu na jedno60, 70% profila.To je sve što sam zapazi Uz njega ide još prikolica, uredna s papirima. Koja bi bila realna cijena iz svega ovog navedenog?
realna cijena je negje oko 8-10000 ako je iz bosne inace sama prikolica je 2500 a njihove cijene su tu negdje :roll:
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
realna cijena je negje oko 8-10000 ako je iz bosne inace sama prikolica je 2500 a njihove cijene su tu negdje :roll:

Taj IMT 560 s prikolicom prodan je za 4200 € , a ja sam ga dobivao za 3200 €, ali eto dok sam se ja skonto da ga kupim čovjek ga proda. Nešto sam bježo od njega jer nisu nešto pohvaljeni. Sad toliko i ne žalim jer sam kupio Zetora duplaka za 8500 KM jest stari ali nemam nikakvih velikih ulaganja na njega.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Taj IMT 560 s prikolicom prodan je za 4200 € , a ja sam ga dobivao za 3200 €, ali eto dok sam se ja skonto da ga kupim čovjek ga proda. Nešto sam bježo od njega jer nisu nešto pohvaljeni. Sad toliko i ne žalim jer sam kupio Zetora duplaka za 8500 KM jest stari ali nemam nikakvih velikih ulaganja na njega.
zetora duplaka kupio za 8500 :scratch
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Da duplaka, napiso sam da je striji 5545. jako sam zadovoljan njime nema nikakve mane. it će slike pod temom Zetor za koji dan dok krenem ponovno u oranje da uzorem ono malo što mi je ostalo
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Da duplaka, napiso sam da je striji 5545. jako sam zadovoljan njime nema nikakve mane. it će slike pod temom Zetor za koji dan dok krenem ponovno u oranje da uzorem ono malo što mi je ostalo
pa jbte u mene se snijeg danas otopi tek a ja svog zekana plazio 24000KM:partyman: al svejdno sretno s novim traktorom da se puno naradis :partyman:
 
I

Ivo3

Guest
Kanim kupiti traktor već godinu dana i nikako da nađem nešto za sebe oko 50-60 ks mali zeko 2511 mi je postao preslab. Jućer sam došo k susjedu i sjeo u imt 560 i ćini mi se taman za moje potrebe.Zanima me dali je bolje kupiti ursus c 360 ili imt 560. Pa da ćujem vaše savjete. Izdvojio bi nekih 5000eura.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Kanim kupiti traktor već godinu dana i nikako da nađem nešto za sebe oko 50-60 ks mali zeko 2511 mi je postao preslab. Jućer sam došo k susjedu i sjeo u imt 560 i ćini mi se taman za moje potrebe.Zanima me dali je bolje kupiti ursus c 360 ili imt 560. Pa da ćujem vaše savjete. Izdvojio bi nekih 5000eura.

imam ti ja imt 565 u top ispravnom stanju znači sve ispravno 100% 5000eura fiksno može dalje na pp
 

Najnoviji postovi

Na vrh