• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta
I

Ivo3

Guest
Čekaj malo ne mogu kupiti traktor sad odmah . prvo se moram informirati dali kupiti ili ne ..
 
M

Mrcina

Guest
Kanim kupiti traktor već godinu dana i nikako da nađem nešto za sebe oko 50-60 ks mali zeko 2511 mi je postao preslab. Jućer sam došo k susjedu i sjeo u imt 560 i ćini mi se taman za moje potrebe.Zanima me dali je bolje kupiti ursus c 360 ili imt 560. Pa da ćujem vaše savjete. Izdvojio bi nekih 5000eura.

He bolje 560 jači je ali u tom slučaju bio bi čak bolji 565 jači malo ali nova linija...
Zvijer od traktora...
Inače ako budes kupovao kupuj traktor u radnom stanju a ne opran ušminkan...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Čekaj malo ne mogu kupiti traktor sad odmah . prvo se moram informirati dali kupiti ili ne ..

koliko vidim kupuješ već godinu dana ali nemožeš naći ili ne kupuješ ili si picajzla ja sam svoj kupio za 10 dana pare u đep i obilazak traktora
 
I

Ivo3

Guest
koliko vidim kupuješ već godinu dana ali nemožeš naći ili ne kupuješ ili si picajzla ja sam svoj kupio za 10 dana pare u đep i obilazak traktora


Pa kazem ti želim se bolje INFORMIRATI da nebi kupio neki neprikladan traktor za sebe. A uostalom nije mi to tako hitno.......pazi ! nisam rekao da ne kupujem :axe:
 
L

lemi319

Guest
Hello
I've just sold it after new paint. The IMT 560 is now cutting the lawn in a golf playground

mini_100614030837929042.jpg


That tractor was too heavy for me, therefore i was afraid to face hard-parts-to-find touble here in france

Good summer you all

jackerjean

it doesnt have engine it haves nuke bomb under the hude:supz:..brackes never work:axe:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Pa i nije baš engleski, više onako indijanski ;)
Odgovor na post od prije koju godinu.
 
V

vedo

Guest
Kanim kupiti traktor već godinu dana i nikako da nađem nešto za sebe oko 50-60 ks mali zeko 2511 mi je postao preslab. Jućer sam došo k susjedu i sjeo u imt 560 i ćini mi se taman za moje potrebe.Zanima me dali je bolje kupiti ursus c 360 ili imt 560. Pa da ćujem vaše savjete. Izdvojio bi nekih 5000eura.

Definitivno IMT 560,a za te pare ih ima u dobrom stanju :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Prodaješ svoj 560?!?Zašto :(

Prodajem njega sa zadnjim utovarivačom,,,,tako je stari reko,,,,da ga ponudim.......:mrgreen::mrgreen:....
 
V

vedo

Guest
Prodajem njega sa zadnjim utovarivačom,,,,tako je stari reko,,,,da ga ponudim.......:mrgreen::mrgreen:....

Znači zadovoljan si sa fergusononom?A jel to 560 ne valja?Sad sam ljut na tebe :mad: (šala)
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Jel mi moze tko rec gdje se ispusta ulje iz hidraulike i getribe? Trebo bi ga zamijenit!
 
M

Miško 007

Guest
Jel mi moze tko rec gdje se ispusta ulje iz hidraulike i getribe? Trebo bi ga zamijenit!

Imas ispod dva sarafa tamo ti se ispusta s lijeve strane ne možeš fulat...:D
 
B

bosanac2804

Guest
moram samo da pozdravim ponosne vlasnike IMT 560 :)

trebao bih postaviti koju sliku svoje uzdanice :p
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
S 560 si dvaput u životu stretan:
- prvi put kad ga kupiš
- drugi put kad ga prodaš
- u međuvremenu ga popravljaš
 
M

Miško 007

Guest
Haha ovisi kako ko...
Prema nekim traktorima kakih ima 560 je premija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Prevuci mišem preko trećeg reda teksta ;)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
sretniji si ovaj drugi puta


kaj je sad pa stalno ga hvališ kak je dobar.
a kad su se ti traktori počeli radit bili su pristupačni a malo ljudi si je moglo kupit nekaj od zapadnih traktora.
 
Na vrh