• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Skini poklopce kroz koje prolaze lajtunzi, tam gdje odzračivaš. Sigurno je tu problem.
 

synox

Novi član
Tu od
6 Ožu 2014
Poruka
5
Pozdrav forumašima!
Vidim da vas ima nadarenih i navudrenih za mehaniku.Evo pitanja...Kupio sm rolo balirku pa bi sad trebao ugradit hidraulički izvod na IMT 560. Znam da to ide sve preko kiper ventila al ja sam našao nešto ovakvo
21ab5eab-bedc-42a1-b60d-5464ece77a66_zpsa56e93e1.jpg

Massey-ferguson-selector-valve MF 135, 165, montira se na mjesto pločice ispod sica.
Dali će to pasat na IMT s obzirom da je rađen po njihovoj licenci?
Razvodnik ima dva izvoda,može radit kao jednoradna radnja ili dvoradna, odabir se vrši preko valjka.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
gdje si to našao mora biti i pedefica s rasporedom rupa za ugradnja .

vaš velečasni
 

synox

Novi član
Tu od
6 Ožu 2014
Poruka
5
E da barem imam pdf!Nanjušio sam to u Engleskoj neki tip prodaje. To ovako izgleda
images_zps63446c99.jpg

Probat ću ga zamolit dali mi može poslat kakvu tehničku dokumentaciju....
 

synox

Novi član
Tu od
6 Ožu 2014
Poruka
5
Tip mi je rekao s poštarinom 170 funti...e sad pitanje dali to paše...:(doh):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ček malo, to bi bilo oko 1 500 kuna, ako sam ja to dobro preračunal?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
To je jako puno previše, barem po mojem.
Ovdje kupiš za 500 razdjelnik i za 500 razvodnik sa dvije dvoradne komande i živiš sretno jer paše oriđiđi i imaš dvije ručice.
Može i sa jednom ili više ručica, po želji
 

synox

Novi član
Tu od
6 Ožu 2014
Poruka
5
Znam sve stoji. Al kad pogledaš razdjelnik, razvodnik, crijeva, fitinzi i koljena , 2 brza priključka i prešo si 1500kn
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Znam, problem je to kad nemaš ništ doma, mada ni ovdje ne dobiješ crijeva i brze spojke.
malo pronjuškati najde se svašta da ta kompletna incesticija nebi prešla 1 000 kuna, siguran sam u to.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U svakom slučaju bolje ti se isplati kupiti kod nas razdjelnik i razvodnik s dvije ručice (jedan dvoradni par i jedan jednoradni), malo crijeva i sve se to pospoji i garantiram ti da budeš zadovoljniji s radom toga nego s ovim razvodnikom pod sicem s kojim ti je dosta komplicirano raditi.

A cjenovno si opet nu na tih oko 200€.
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
evo crtež ako netko misli raditi ploču ventila.....:icon_karu:
 

Prilozi

  • P480-Skica.jpg
    P480-Skica.jpg
    25.9 KB · Pregleda: 122

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zadnjih par postova premješteno u temu IMT plugovi! Tamo nastavite raspravu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ništa još kolega!
Gde god da sam gledal kod nas po dućanima ispod 500-550, pa čak i 600 kn nema!
 

incipius

Novi član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
12
Jel ima netko možda ideju kako smanjiti buku u kabini na imt 560,kako tapicirati, uredit kabinu...ak može neke slike...već mi je pun kufer nosanja antifona na ušima u traktoru...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jel ima netko možda ideju kako smanjiti buku u kabini na imt 560,kako tapicirati, uredit kabinu...ak može neke slike...već mi je pun kufer nosanja antifona na ušima u traktoru...

bilo je o tome vec rasprave na forumu, generalno za sve traktore, kljuc je u tome da se kabina podigne cim vise iznad mjenjaca,to smanjuje buku,a i tad je lakse sve izolirati i tapacirati... u svakom slucaju puno je to posla i za nekoga tko je vjest s alatom,mozda je bolje promijeniti traktor?
 

Najnoviji postovi

Na vrh