• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Ja planiram kupiti trobrazni plug ali bojim se da će mu biti 12" velik pa planiram kupiti dva slavonca 10" identična i onda to sam složiti a kupiti dvobrazne14" pa ako ne ide nekakvu viagru ćemo mu nabaviti
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima par sitnica koje su slabije a to je mali ajnšlag kočnice kardan hidraulik malo brzina nema posebna ručica za kardan slaba svjetla grijanje kabine (mol je imal ali o ) i još poneka sitnica ostalo je dobro .
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Viduka prodam vam ja Vogela M1020 od 12 do 18 cola, 80 visok i 102 razmak, pretplužnjaci, novi raonici, daske kao nove.. crtalo i kotač
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
U ovom trenutku mi je to pre skupo dva slavonca kupim za plafon nekih 200 eura i još dodatnih dvjestotinjak kuna za vijke i ostale potrebštine i plug da te bog vidi
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Ali 560 ne može 3 brazde vući.. kod mene jedva sa 2x12 ore
I šta ćeš sa tim slavoncima? To nije ni za prašit strnjake a ne za oranje
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ima par sitnica koje su slabije a to je mali ajnšlag kočnice kardan hidraulik malo brzina nema posebna ručica za kardan slaba svjetla grijanje kabine (mol je imal ali o ) i još poneka sitnica ostalo je dobro .
Par sitnica, na kraju nabrojao pola traktora i još nešto ima... Zanimljivo :LOL:

U ovom trenutku mi je to pre skupo dva slavonca kupim za plafon nekih 200 eura i još dodatnih dvjestotinjak kuna za vijke i ostale potrebštine i plug da te bog vidi

Razmisli dobro jel ti to treba u životu! Ako dva Slavonca sastavljaš dobivaš plug kojem zadnja brazda hvata više za debljinu grede.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Pa dal je problem ubaciti gredu s druge strane, nebi trebalo biti, na YouTube ima snimak miroslav 441 kako je to odradio a vidio sam to kod strica i kako god mijeriš metrom plug je u škvari
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Normalno da se ponekad pokvari pa ipak je to starac a i novi dijelovi su više nego loši pa znaš kaj su nekad rekli za Fiču bez kombinirki i drota neidi naput .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
hahah jesam jesi probo radit s njime

Bome nisam, bilo me strah iskreno da ga ne slomim ipak je to ljuta mašina hahaha! :p
I za čudo božje hidraulika nije ni zvuka proizvela 🤔
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Svi mi imamo situaciju kad smo radili s nekim novim strojem ili priključkom pa se pokvarilo, tako da se ja divim svim tim našim aždajama, i nikad nisam bio ljut zbog kvara a imam poprilično strojeva, ljut mogu biti na sebe jer i kad sam imao kvar uglavnom sam bio i sam kriv(neodgovornost nemar i ljenost) ali ako imalo paziš i na vrijeme otklanjaš sitnice većih kvarova nema.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Evo kod mene kvar na 560 ali nije kriv traktor več vozač . Kako sam ugradil kiper ventil koji nakon omatanja bala nije prebačen na hidraulik več ostal za kipere stradala pumpa i traktor je kroz kiper utičnicu izbacal ulje .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
I tako više moj 560 5 brzinac nije čistokrvni Srbin, možete pogađat sa koje bijesne aždaje je ovaj španer 😎
20658
 

Najnoviji postovi

Na vrh