• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Cofman

Novi član
Tu od
15 Pro 2020
Poruka
25
Koliko ja znam svi stariji imt 560 koji su tu u seluimaju problema sa kočnicama. Neki su isli na remont kocnica vise puta ali opet ne koci kako treba kazu da je sistem potopljenih kocnica u ulju los sad nezz tako sam cuo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Potopljene su ulju jer procure semerinzi pa ih zamaste :hahah:
Inače bi trebale biti suhe
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Onaj dio između mjenjaca i motora na IMT-u zovu suha komora.....
Suha komora na tom traktoru ne postoji, svi cure ko sito na sve strane.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Nemoj rastavljati, samo skini donji poklopac i napravi video iznutra, dovoljno bude.
jako su rijetki da su suhi skroz unutra, večina ih izgleda ko ovaj s mog videa 🤭

 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Da je suh suh skroz, baš i nije bil skroz dok smo ga sad prije mj dana rastavili, ali samo malo je iz mjenjača slinilo, iz motora ništa.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Daj nas ti prosvjetli kak treba napraviti.
Moreš i na pp ako ti je problem javno.
Ako si majstor trebaš znati kako sam.
Ja znam ko ih je deset radio da se može okretat na kočnici.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Mene osobno ne dira kaj je mali željac napisal.
Ali ga sram more biti zato kaj zna a ne želi s nama podijeliti svoje znanje. Nekog vraga je valjda i pametnog naučil od nekog s ovog foruma a ne želi uzvratiti pomoč kolegama u nevolji.

Ja kad bi tak nekaj javno napisal nikad više nebi na forum došel.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Evo mene opet. Pozdrav svima. Zanima me koliko može opteretiti prednji utovarivač na 560? Pičvrsti se za ljevo i desno sa šarafima i izpod mnjenjača. Koliko može opteretiti predni most?
 
Posljednje uređivanje:

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
imam dva 560 i jednog 579 dv. pa prezadovoljan sam z temi traktori, ta šumarski je že puno uradio, malo remonta svake toliko časa i radi dalje. težko rečem, koji je bolji, zame su svi trije odlični.. najpomebneje je, da radi, kad ga rabiš i da se ne kvari.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Daj nas ti prosvjetli kak treba napraviti.
Moreš i na pp ako ti je problem javno.
Ja sam sam radio kočnice i rade deveta godina ko da njih je problem što blokiraju kad zakočiš neće da popusti ja sam ugradio dodatne opruge naj veći je problem što nema kvalitetni djelova pa gumice na glavnom kočioni moraš mijenjat svake godine
 
Na vrh