• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pozdrav!

Pošto sam u kupnji novog traktora gledao sam nedavno jedan IMT 565 DV - noviji tip, traktor se čini dobar jedino me muči to što se hidraulika automatski spusti kada se ugasi traktor (znači odmah pada nakon gašenja traktora). E sada vlasnik traktora kaže da je to noviji tip te da je to kod njih "normalna" stvar tj. da nije nikakav kvar pa reko da pitam ovdje da li netko zna da li je to stvarno tako "normalno" - da se hidraulika odmah spusti nakon gašenja?

Ja dosada ni na jednom traktoru nisam vidio da se to dogodi prilikom gašenja već hidraulika uvijek ostane u položaju u kojem je bila prije samog gašenja traktora.
To kaj odma baš pada i nije nornalno, naročito ako gore nema nikakvog tereta i ulje je hladno.
Moralo bi barem koju minutu držati poluge u zraku.
Mada to nije razlog da ne kupiš traktor jer to u radu nebuš ni osjetil, malo buš na okretanju pripazil da ne tiščeš kuplung do kraja....
 

top_troller

Novi član
Tu od
2 Tra 2023
Poruka
10
To kaj odma baš pada i nije nornalno, naročito ako gore nema nikakvog tereta i ulje je hladno.
Moralo bi barem koju minutu držati poluge u zraku.
Mada to nije razlog da ne kupiš traktor jer to u radu nebuš ni osjetil, malo buš na okretanju pripazil da ne tiščeš kuplung do kraja....
Pa tako nekako i radi. Da ne bi bilo zabune znači poluge ne padnu isti tren kad se traktor ugasi već se polako spuštaju i nakon vrlo kratkog vremena se spuste do kraja.
 
Na vrh