• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Felga na 577 je 40 cm široka, a 14.9 guma je 36 cm široka, i širina felge na kojoj je 14.9 je 32 cm
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Ovako za male MF 35 ks znam da su ljudi ubacivali motore rakovica 39 ks bez nekih većih problema, i to se je ponašalo dosta dobro, e sad na tim većim motorima kako stoje stvari neznam tu kod mene ih i nema tj najnezastupljenija su marka koliko ja znam.
 

Tonky

Novi član
Tu od
10 Pro 2019
Poruka
7
Na Imt 577 ,84g imam problem sa hidraulikom ,sporo dize,kompletno ulje je promjenjeno pred 2 god,narucio sam filter hidraulike,/nisam ga jos promjenio/ali su mi rekli da je otisla pumpa, kako ima 2 pumpe da li se privremeno moze koristit pom.pumpa.Neznam da li sam dobro objasnio.Hvala unaprijed.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Koliko sam uspio pročitati iz ovog uputstva za korištenje, obe pumpe se mogu koristiti samo za napajanje vanjskih izvoda tj. za onu komandu(razvodnik). Ako ti sporo tj. slabo diže terete onda je moguće da su ti propale one gumice na vertikalnoj cijevi, ako su zdrave, onda nema druge nego reparatura pumpe i cilindra ako je potrošen..
Naravno gumice je dobro sve jedno promjeniti jer to nije neki novac a možeš mirno spavati
22544
 

Tonky

Novi član
Tu od
10 Pro 2019
Poruka
7
Hvala na odgovoru.Pumpa za vanjske
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Kolega svaka čast za ovo ja to imam na traktoru a nisam siguran što je što a planiram nabavku priključka s hidrauličnim posmakom.
 

Milunce

Novi član
Tu od
26 Pro 2019
Poruka
4
Imam i ja tu knjigu a takodje i IMT 577DV 2003 god ali zanimljivo da nemam ovu rucicu koja je u uputstvu oznacena slovom J.Takodje i kod mene odnedavno problem sa hidraulikom malo mi sporije dize a i kad ugasim traktor spusta mi odmah polagano poluge naravno kad je zakacen prikljucak pre je mogao drzat bas dugo,Sta bi sve moglo biti uzrok tome i od cega prvo krenuti da bi se dizanje poluga ubrzalo i da bi drzao teret kad je ugasen?Ovo zadnje i nije bitno ali mislim da je to neki pokazatelj koliko je sama pumpa u nekom dobrom ili losem stanju ako sam u pravu.Nisam nikakav znalac kako to sve funkcionise ali citajuci postove po raznim forumima zakljucih da je mozda tako,Kupio sam ulje planiram ga zameniti a takodje i nov filter sam uzeo ali opet kazem citajuci po forumima skoro nikom se nije popravilo stanje posle ovog zahvata koji ja planiram sam odradit,Takodje me zanima kako se moze proverit stanje tih nekakvih gumica koje pominjete kao moguc uzrok ovog nazovi kvara i kud se do nih dolazi,sta sve treba skinut na ovom traktoru,jel to zahtjevan posao?
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Ljudi ja se moram malo pohvalit, otišao onaj stari 585 kod novog gazde.. sutra stiže IMT 590 P sa Perkins turbo motorom od 90 konja
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Ne ne moraš ga na pola, ako na to misliš. Skineš poklopac hidraulika i pumpu van na reparaciju. Ak smatraš da je do pumpe.
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Težak je bio 11 tisuća europskih novaca.. nekom će možda bit puno, neko će reć da si još malo dodao mogao si kupit neki zapadni.. kupljen od poštenog rada u full stanju, i ako se sta desi ja ga mogu popravit bez troškova da boli glava.. gledali smo dosta traktora tako za oko 100 tisuća kuna ali svi su sa 10+ tisuća radnih sati..

Zvuk ima odličan.. ne primjeti se da je direkt cijev, a unutra je odlično
 
Na vrh