• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

NedimNeda

Novi član
Tu od
10 Srp 2019
Poruka
17
Hidro glava u boš pumpi je drugačija, i 577 razvija 70 konja na 2000 okretaja a 587/585 imaju 75 konja na 2250 okretaja
Vidi kako ti nadodje lagano veci obrtaji veca snagaaaaaa.... ;-)
 

SilvioKladare

Novi član
Tu od
22 Tra 2020
Poruka
3
Pozdrav, novi sam ovdje pa ne znam jel ovo vec neko pitao.
Na žici ima struje i kad se stavi grijač ima struje, al je slabija. Na početku žice kad se stavi ispitivač jače svjetli, a kod grijača slabije. Međutim grijač se uopće ne grije,a struje ima. Grijač je novi, imam i stari i s oba je isti slučaj. Jel treba drugu žicu il je u nećemu drugom problem. Hvala!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pusti sijalicu, izmjeri napon i pad napona. Možda ti je prekidač grijača (čitaj brava) neispravno.
A ako 577 sad treba grijač onda je makina več jako umorna.
 

draš

Novi član
Tu od
29 Srp 2019
Poruka
4
Ljudi pozz.imam pitanje na koje vjerovatno postoji negdje odgovor ali nemogu ga naci imt 577 dv 90 god. koja dimenzija prednjih guma 9.5 ili 11.2
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
9,5 R24 je na 577 znalo je bit na nekom 577 P da su 12,4 prednje gume, kod mene na 590 su 12,4 R24
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Netko si je zbilja dal truda, ali teško da bude dobil te novce.
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Pozz. Prepravio sam kocinice na IMP i stavio dajceve dobose i kocione cilindre. Nazalost opet nemam kocinica. Sta vi mislite da li je mali kapacitet glavnog kocionog cilindra pa ne koci ili je nesto drugo u pitanju
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Pa skineš jednostavno doboše i vidiš jel kočioni cilindar radi. Jel ozračeno dobro uopće i jel glavni kočioni štrca ulje kad skineš lajtunge i pritisneš papuču tj. je li ispravan.
 
Posljednje uređivanje:

Dukas037

Novi član
Tu od
3 Lis 2020
Poruka
7
Zdravo svima, imam jedno pitanje..
Imam imt 585, pali na dodir grejac mu nije potreban, ima plavi dim na auspuh podizao sam glavu motora nove ventile uradio, motor je izgledao super nisu ukopani cilindri (gledano vizuelno) klipovi odlicni zamenjene karike, i opet ima dima na auspuh posle od oko 100 radnih sati.. U oranju od prilke na 1800o sa plugom 757, u teskoj zemlji dubina oko 25cm radije se ugusi nego da proslajfuje ( koristim blokadu) gume su 16.9.30, meni se cini da ne bi smo da se ugusi u 1 direktnog tek tako? Sta vi mislite o tome?
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Ne bi smio ugusiti. Ja sumnjam u karike. Jesi pratio potrosnju uljau karteru?
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Pozdravljeni, kupio sam imt 579. imam problem: kad radim 1 uro na konstantnem gasu ( pilenje drv na cirkular, 1400 obrati na motoru), počne ulje metati skozi auspuh. kada vozim sa punim gasom, ni problemov, ne izvadi ulja van. je to normalno ali so kakvi problemi? hvala za odgovor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Premali mu je teret, motor nije dovoljno zagrijan pa izbacuje ulje a ono ne izgori i ti ga vidiš.
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Ok, hvala za savjet... problem je, što je traktor stal 1 godino, i ni bil upaljen, ja sam uradio sa njim 20 radnih satau jednom mesecu, a samo za piljenje drv.. sad bom vozio sa njim hiab prikolico ( radim u šumi) i vidjet čem, kako se bo obneslo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Bilo bi dobro da dela neko vrijeme s rotobranama, frezom, sječkarom za drva i slično na punom gasu, da se motor jako zagrije i da klipni prsteni "sjednu na mjesto". Onda bude manje 1ulja u ispuhu, bar neko vrijeme.
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
pozdrav clanovi dal je neko od vas mjenjao sito na bosch pumpi imt 577 pitam iz razloga jer sam krenuo mjenjati to sito pa mi je ispao onaj mali klipic iz federa pa sad neznam na koju stranu se okrece dal duzi dio klipica ide u feder ili obratno ??? a i od neki dan dok idem nizbrdo cujem u mjenjaču neki zvuk ko da kvrcka zupčanik o zupčanik dal je neko imao sličan problem ???
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Ljudi treba mi mala pomoc.

Buduci da sam prosle godine dobio novi traktor preko fondova, planiram da prodam imt 577. Sa novim odradim sve, bukvalno je 577 celu godinu bio u garazi (sluzio je samo za oranje i pripremu) odradio registraciju i planiram da ga prodam.

89god,
Odrzavan
razlog prodaje- ne koristi se,
radnih sati ne znam koliko ima.

Koliko traziti za njega odprilike?
 
Na vrh